Zarejestruj swoją domenę internetową za darmo

kup domenę internetową za 0 złKażdy nawet początkujący webmaster wie, iż aby postawić stronę w Internecie trzeba mieć własną domenę internetową. Domena internetowa jest to adres witryny, dzięki której potencjalni klienci i użytkownicy Internetu będą mogli trafić na twoją stronę www. Bez domeny niestety nie da się postawić żadnej strony, tak więc zakup takiej domeny jest obowiązkiem każdego webmastera, nie wspominając o hostingu. Bliżej o domenach internetowych będziemy pisać w dziale „Wiedza i Rozwój”, ponieważ to właśnie z tej kategorii dowiesz się jak najlepiej wybrać nazwę domeny i z jaką końcówką, a także dowiesz się wiele ciekawszych rzeczy.

Dziś zaś chcemy przedstawić dla wszystkich osób, które chcą założyć własną witrynę w Internecie ciekawą promocję zorganizowaną przez firmę hostingową 1&1. Firma ta jest jednym z największych providerów na świecie, jeżeli chodzi o sprzedaż serwerów, hostingu i domen internetowych. Promocja ta tyczy się domen internetowych, za które przez pierwszy rok nic nie płacimy i korzystamy z niej za free.

Jak kupić domenę internetową za darmo?

Otóż jeżeli chcesz skorzystać z oferty, bo np. planujesz otwarcie sklepu internetowego lub jakiegoś serwisu to, przejdź na witrynę 1and1 i wymyśl nazwę domeny jaką będziesz chciał posiadać, oczywiście wiele nazw jest już zajętych, ale dzięki kreatywnemu myśleniu można wymyślić własną także atrakcyjną nazwę. Następnie zamów domenę i podepnij pod swój serwer www lub vps, czy też dedykowany.

Jakie mam korzyści z tego że skorzystam z tej promocji 1&1?

Jedną i ważną zaletą tej promocji jest to iż nie ma tu żadnych haczyków, nie płacisz nic za pierwszy rok korzystania z domeny, a odnowienie domeny na kolejny rok jest dosyć niskie. Samo odnowienie kosztuje cię tylko 79 zł na następny rok ale to przy domenie .PL. Możesz zamówić trzy domeny z różnymi końcówkami .pl, .com.pl i .eu, te domeny zarejestrujesz za darmo na rok. Opłata przedłużenia adresu jest różna i zależy od wybranej końcówki. Jeżeli więc zamierzasz prowadzić własną stronę internetową, to ta promocja jest doskonała do zaczęcia swojej przygody z webmasteringiem.
Kliknij by skorzystać z oferty

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments