Zdobądź 500 zł na jazdę gokartem

gokarty jazda na torzeSzukasz darmowej rozrywki na którą mógłbyś zabrać swoich przyjaciół? Lubisz motoryzację i interesują cię wyścigi? Już od dziś masz szansę pości gać się na gokartach ze swoimi przyjaciółmi, wystarczy że wykonasz kilka bardzo prostych czynności, a kasa na gokarty może być twoja.

Gokarty to doskonała zabawa, w Polsce jest coraz więcej torów kartingowych, gdzie to każdy może sprawdzić swoje umiejętności. Kierowanie i wyścigi gokartów stają się coraz bardziej modniejsze, a dzięki wczesnemu zainteresowaniu młodych ludzi wyścigami, ta dyscyplina sportowa rośnie w siłę. Tak więc przedstawiamy ci konkurs internetowy, gdzie do wygrania są pieniądze do wykorzystania na jazdę gokartami.

Jak wygrać pieniądze na gokarty?

To nic skomplikowanego, wystarczy przejść na witrynę konkursu, a następnie w celu wzięcia udziału wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu weźmiesz udział w losowaniu kasy na jazdę gokartów. Odczekaj na zakończenie konkursu internetowego i na oficjalne losowanie nagród. Jeżeli wygrasz zostaniesz o tym powiadomiony, tak samo kiedy zostanie zrealizowane losowanie zwycięzców. Pamiętaj, zwycięzców w tym konkursie będzie bardzo wiele, więc nie tracisz szans na zdobycie kasy.

Ile pieniędzy można wygrać na jazdę gokartem?

Jeżeli weźmiesz udział w zabawie konkursowej, to będziesz miał szansę zdobyć 500 złotych na zrealizowanie ich na torze kartingowym. Dzięki tej kwocie będziesz mógł jeździć i bawić się praktycznie cały dzień, a co najważniejsze przeżyjesz niezapomniane chwile ze swoimi przyjaciółmi. Jeżeli szukasz rozrywki za darmo to ten konkurs jest właśnie dla ciebie, tym bardziej iż za udział w nim nic nie płacisz, a możesz uzyskać tylko same korzyści.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments