Zgarnij 5000 złotych w bonach na paliwo do stacji BP

kupony na paliwo BPZapewne zgodzicie się z nami iż paliwo w naszym kraju jest bardzo drogie, no może nie jest najdroższe w europie ale daje nam siwe znaki i bije po kieszeni, zwłaszcza w tedy gdy planujemy wyjazd gdzieś dalej i trzeba więcej zatankować.

Od dziś jest na to jeden prosty sposób, ale tylko dla wybranych szczęśliwców! Chcemy wam przedstawić kolejny konkurs w którym do wygrania są kupony na paliwo.

Konkurs z bonami na paliwo? Na czym on polega?

Otóż zabawę zorganizował serwis „darmowe tankowanie”, zabawa konkursowa jest dla wszystkich osób które chcą dostać kupony rabatowe na paliwo i tankować całkiem za darmo.
Jednak aby wziąć udział w zabawie należy, zapisać się w niej poprzez wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego. Wypełnij go poprawnie jeżeli chcesz dostać się do konkursu i wziąć udział w losowaniu nagród. Po wykonaniu tego zadania należy poczekać na rozstrzygnięcie konkursu i rozlosowanie nagród.

Jakie nagrody są do wygrania w tym konkursie?

Tak jak w tytule tego wpisu, do zgarnięcia są cenne bony na paliwo. Tak więc masz szanse zgarnąć kupony na paliwo o wartości 5000 zł do stacji paliw BP na terenie całej Polski.
Jak widzisz i pewnie wiesz że, za 5000 złotych można sobie trochę zatankować i pojeździć, na pewno była by to spora szansa na zaoszczędzenie trochę pieniędzy na paliwie. Tak więc jeżeli dużo jeździsz i potrzebujesz sporo tankować to nie wahaj się i weź udział w zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments