Zgarnij doładowanie na telefon za free 4 edycja

doładowania za darmoMasz telefon na kartę? Dużo dzwonisz i nie zawsze starcza ci środków na koncie w twoim telefonie? Często doładowujesz telefon? Chciałbyś zgarnąć darmowe doładowanie dla swojego telefonu, by móc rozmawiać i dzwonić bez przeszkód?

Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiesz twierdząco, to znaczy iż ten konkurs internetowy jest dla ciebie. Zapewne jeżeli czytasz ten wpis i doszedłeś do tego momentu, to interesuje cię to jak zgarnąć darmowe doładowania. Już kiedyś w naszym serwisie publikowaliśmy konkurs z darmowymi doładowaniami, które to można wygrać każdego tygodnia. Dziś publikujemy już 4 edycję tej zabawy i trzeba przyznać, iż jest ona bardzo popularna wśród użytkowników naszego serwisu. Czwarta edycja konkursu oznacza to iż bardzo dużo doładowań do tej pory zostało rozdanych, więc jeżeli ty masz chęć na darmowe doładowanie swojego telefonu to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami.

Doładowania za free jak wziąć udział w zabawie?

Jeżeli masz chęć na doładowanie za które nic nie zapłacisz to, przejdź na witrynę konkursu, następnie dokonaj prostej i krótkiej rejestracji. Zarejestrujesz się poprzez wypełnienie prostego formularza konkursowego, ważne abyś wypełnił go poprawnie, w tedy masz 100% pewności że będziesz brał udział w konkursie i każdego tygodnia szansę na wygranie doładowania telefonu. Konkurs tej jest w 100% pewny, a nagrody są bardzo realne.

Jakie doładowania mogę wygrać biorąc udział w zabawie?

Zapewne zadajesz teraz sobie takie pytanie. Po wzięciu udziału w konkursie, masz szansę wygrać doładowania do takich sieci jak:
Plus
Orange
T-Mobile
Jednak jeżeli masz telefon na kartę w Play, niestety nie doładujesz sobie konta w ten sposób. Konkurs obowiązuje wszystkie sieci oprócz Play. Nominały jakie możesz wygrać to doładowania w wysokości 25 zł, 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł. Każdego tygodnia są losowani zwycięzcy którzy otrzymają doładowania o wymienionych wartościach nominalnych. Rzadko zdarza się darmowe doładowanie, więc czemu z tej okazji nie skorzystać?

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments