Zgarnij wycieczkę do Azji Południowo-Wschodniej z MasterCard

transakcje bezgotówkowe konkursInteresujesz się transakcjami pieniężnymi, przeprowadzanymi za pomocą kart debetowych i kredytowych? Posiadasz kartę kredytową lub debetową MasterCard? Jeżeli tak to od dziś czeka na ciebie niezapomniana wycieczka po najpiękniejszych miastach Azji Południowo-Wschodniej.
Zapewne wielu polaków posiada i korzysta z kart debetowych i kredytowych, niewątpliwie jest to wielkie ułatwienie w dzisiejszym świecie. Za pomocą kart można przeprowadzać setki transakcji pieniężnych bez gotówki. Dokonasz też zakupów w sklepie czy barze i zapewne, jeżeli czytasz ten wpis to się ze mną zgodzisz.

Jeżeli robisz sporo transakcji pieniężnych w ten sposób to, firma MasterCard stworzyła specjalnie dla ciebie konkurs promocyjny, który oferuje niezapomnianą nagrodę, dzięki której zwiedzisz trochę świata.

Konkurs MasterCard i jego zasady?

Tak więc o co chodzi w zabawie od MasterCard? Otóż aby wziąć udział w zabawie należy przeprowadzać transakcje pieniężne, za pomocą kart MasterCard. Za każdym razem kiedy płacisz za coś kartą powinieneś zalogować się i zgłosić transakcję, za którą otrzymasz punkty. Najwyższa liczba punktów wygrywa nagrodę. Jeżeli chcesz wziąć udział w akcji to, przejdź na stronę firmy MasterCard, a następnie kliknij w zakładkę „Zgłoś pierwszą transakcję”. Po czym wyświetli ci się prosty formularz, który to powinieneś poprawnie wypełnić, by zakwalifikować się do konkursu.

Jakie nagrody są do wygrania?

Nagrodą główną w tym konkursie jest wycieczka. Wycieczka ta jest organizowana po wszystkich najwspanialszych miastach Azji Południowo-Wschodniej. Mało tego, wycieczkę tą przebędziesz na luksusowym Orient Expressem. Taka okazja nie trafia się często. A dzięki takiej nagrodzie masz możliwość zwiedzić i podziwiać najlepsze i najwspanialsze miasta i zabytki w Azji. Naszym zdaniem Nagroda jest bardzo oryginalna i na pewno ucieszy każdego miłośnika dalekich podróży.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments