Zmiana loga i zmiany na stronie

Serwis oFreeJak zapewne większość zauważyła, zostało zmienione wczoraj logo serwisu oFree.pl, nazwa strony w logu się nie zmieniła i pozostała taka sama, jednak został zmieniony logotyp na bardziej nowoczesny i z pewnością ładniejszy niż poprzedni.

Jednak to nie koniec zmian na naszej stronie z promocjami konkursami i oszczędzaniem oraz zarabianiem.
Jakiś czas temu został wprowadzony serwis tematyczny o grach, jest on w fazach beta i niebawem będą dodawane newsy z promocjami i okazjami już regularnie. Serwis dotyczy gier i to właśnie wszystkie promocje i konkursy z grami i na temat darmowych gier znajdziesz na Gry.oFree.pl. Zakładka do witryny jest dostępna także na stronie głównej w menu naszej głównej strony.

Jakie nowe zmiany w serwisie oFree.pl?

Oprócz zmiany loga na głównej stronie i dodatkowego serwisu o grach, przygotowujemy dla was forum na temat promocji, okazji, gazetek promocyjnych, konkursów i zarabiania. Forum jest w fazie budowy i już niebawem zostanie wam udostępnione. Dzięki forum internetowemu, każdy kto odwiedza naszą stronę w poszukiwaniu promocji itp. dostanie możliwość wypowiadania się i tworzenia własnych wątków na tematy związane z tematyką naszego serwisu. Na forum będzie można wypowiadać się na różne tematy, będzie można oceniać oferty promocyjne, konkursy, opisywać metody zarabiania i wiele więcej.
Jeżeli forum zostanie przez nas ukończone, to poinformujemy was w oddzielnym artykule na ten temat na naszej stronie i oficjalnych Fan Page’ach na Facebooku i Google+, do których już teraz zachęcamy dołączyć i subskrybować.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments