Zorganizuj taniej wesele w hotelu Qubus

Wesele w hotelu QubusZapewne dobrze wiesz jak kosztowne bywa zorganizowanie fajnego ślubu i wesela, cała organizacja tejże imprezy pochłania dziesiątki tysięcy złotych, jeżeli chcemy mieć niezapomniane wesele i ślub, musimy liczyć się z dość sporymi kosztami.

Catering, sala, wystrój, ksiądz, jedzenie, alkohol, wszystkiego tego nie może zabraknąć na ślubie i weselu. Zapewnienie dobrej zabawy dla gości weselnych także leży po stronie pary młodej, często wesela się nie zwracają z upominków i prezentów ślubnych, które wręczają goście przybyli na to wydarzenie. A każdy, zwłaszcza w tych ciężkich czasach dla Polaków i całej europy chce wydawać jak najmniej pieniędzy. Dlatego przedstawiamy ci ofertę weselną, gdzie to zorganizujesz wesele nie martwiąc się o catering i inne rzeczy, całkiem za przyzwoitą cenę, a do tego otrzymasz w cenie więcej niż tylko przyjęcie weselne, ale też inne atrakcje dla młodej pary.

Wesele w hotelu Qubus, jak zorganizować?

Jeżeli planujesz ślub i wesele, a dobrze wiesz że jest to czas i dzień wyjątkowy dla każdej młodej pary, oraz chciałbyś zapłacić mniej za całe przyjęcie, to postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, a uda ci się zrobić super wesele za niewygórowaną cenę.
Sieć hoteli Qubus organizuje promocje w której to daje możliwość zorganizowania wesela we własnych hotelach. Jeżeli chcesz skorzystać, to przejdź na witrynę hotelu i zapisz się w promocji, wypełnij prosty formularz kontaktowy i oczekuj na odzew pracownika hotelu.

Jakie atuty ma rezerwacja wesela w hotelu Qubus?

Pierwszym i chyba najważniejszym atutem jest cena i jakość obsługi, podczas wesela, do tego w cenie rezerwacji otrzymasz podróż poślubną, kolację w pierwszą rocznicę oraz małżeńskie śniadanie prosto do łóżka. Jak widzisz jest sporo zalet, a i niewygórowana cena powinna cię przyciągnąć.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments