Zostań Ambasadorką Marki MaxFactor, Astor lub innej i wygraj kosmetyki

ambasadorki kosmetykówMarzyłaś o tym by zostać Ambasadorką jednej z marek produkujących oryginalne kosmetyki? Chciała byś testować za darmo, a przy okazji wygrać kosmetyki najlepszych firm? Jeżeli tak to od dziś możesz spełnić swoje marzenia. Chcemy ci przedstawić bardzo fajny konkurs internetowy, w którym masz szanse wygrać fotel Ambasadorki jednej z marek produkujących kosmetyki.

Czym zajmuje się Ambasadorka wybrana w konkursie?

Otóż jak nazwa mówi, masz szansę zostać Ambasadorką jednej z firm produkujących kosmetyki, oznacza to dla ciebie iż będziesz twarzą firmy, a co za tym idzie wszystkie najnowsze produkty kosmetyczne będą trafiały najpierw do ciebie i to za darmo. Zaś twoim zadaniem będzie testowanie wszystkich tych kosmetyków jakie ci owy producent podeśle oraz oddawania opinii na temat testowanych produktów.

Jak zostać Ambasadorką MaxFactor, Astor lub Bourjois Paris?

Jak zapewne się domyślasz, ten artykuł dotyczy firm kosmetycznych Max Factor, Astor lub Bourjois Paris, po samym przeczytaniu tytułu wpisu można tak pomyśleć.
Otóż aby zostać ambasadorką wybranej przez siebie firmy kosmetycznej to, najpierw trzeba przejść na oficjalną stronę konkursu promocyjnego, gdzie należy dokonać zapisu w zabawie. Zapisać się możesz poprzez formularz ale o tym później.
Najpierw po przejściu na witrynę należy, wybrać odpowiednią dla siebie markę kosmetyków dla której chciała byś zostać ambasadorką. Masz do wyboru trzy marki MaxFactor, Astor lub Bourjois Paris. Po tej czynności należy kliknąć przycisk „Wybieram tę markę” po czym przeniesiesz się do formularza zgłoszeniowego. Wypełnij go poprawnie by dostać się do zabawy i mieć szansę na wygraną, należy potwierdzić swoją rejestrację w systemie i odczekać na zakończenie konkursu ambasadorek.

Jakie nagrody mogę wygrać i co będę testowała?

Konkurs ten został stworzony wyłącznie dla kobiet, ze względu na to że kosmetyki do testowania są dla kobiet. Tak więc dzięki wzięciu udziału w konkursie masz szansę na testowanie najnowszych kosmetyków, a do tego możesz wygrać najlepsze markowe kosmetyki od MaxFactor, Astor lub Bourjois Paris. Dzięki tej zabawie masz okazję sprawdzić się w roli testera kosmetyków, oceniać produkty a w zamian otrzymywać drogie kosmetyki. Spróbuj szczęścia, jeżeli dbasz o siebie, jesteś kobietą która lubi być i czuć się atrakcyjna, seksowna itp. To weź udział w zabawie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dominika
Dominika
14 sierpnia 2013 18:36

Gdzie mam sie zgłosić na ambasadorów bo tu nic nie ma gdzie kliknąć ani nic