Zostań konsultantką Avon zacznij zarabiać i odbierz zniżkę

Konsultantka kosmetycznaKilka miesięcy temu pisaliśmy podobny artykuł, jak zostać konsultantką firmy Avon? Dziś jednak postanowiliśmy powtórzyć ten temat, ponieważ znowu jest szansa na zostanie pełnoprawną konsultantką do spraw kosmetyków Avon.

Dzięki temu, że możesz zostać konsultantką, otrzymasz szanse na dorobienie sobie do pensji znacznej ilości pieniędzy. Bycie konsultantką Avon nic cie nie kosztuje, po prostu pośredniczysz w Sprzedaży kosmetyków i perfum, a dzięki temu zarabiasz. Bycie konsultantką ma także inne bardzo fajne strony, można otrzymywać za darmo kosmetyki, perfumy, a także dostawać pokaźne zniżki na zakup nowych produktów Avon. Jak zostać konsultantką, dowiesz się w dalszej części artykułu, tak więc zapraszam cię do dalszej lektury.

Jak zostać konsultantką Avon?

To bardzo proste, jedyne co musisz zrobić to przejść na stronę firmy Avon i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. Dzięki niemu nawiążesz kontakt z pracownikiem Avon, który objaśni ci na czym dokładniej polega praca konsultantki. Zapewne nie raz spotkałaś się z katalogami Avon, to właśnie dzięki nim będziesz mogła zbierać zamówienia na kosmetyki i perfumy. Praca konsultantki wymaga trochę zaangażowania, jeżeli interesujesz się trendami kosmetycznymi, to nie będziesz miała z tym problemów.

Jakie są korzyści z bycia konsultantką Avon?

Korzyści jest bardzo dużo, a pierwszą i chyba najważniejszą jest prowizja dla ciebie za każdą sprzedaną sztukę perfum i kosmetyków. Druga także ważna korzyść to, otrzymywanie darmowych próbek perfum i kosmetyków do wykorzystania. Trzecia korzyść, to zniżki jakie możesz otrzymywać zupełnie za free na zakupy w Avon, dzięki nim możesz zaoszczędzić nawet do 40% ceny na zakupach kosmetyków firmy Avon.
Tych korzyści można by wymieniać jeszcze wiele, jednak o pozostałych możesz przekonać się sama dołączając do zespołu konsultantek Avon.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments