Zostań testerem aparatów fotograficznych i zgarnij jeden

tester aparatów fotograficznychZostać za darmo testerem i otrzymywać produkty do testów nie jeden by chciał. Coraz częściej zdarza się tak iż firmy i sklepy zatrudniają własnych testerów, którzy mają za zadanie testować podesłane im produkty. Dzięki takim testerom sklepy i firmy wiedzą czy dany towar będzie się sprzedawał, a tester łączy przyjemne z pożytecznym, testuje i jednocześnie zarabia.

Jednak ciężko jest się dostać na takiego testera i otrzymywać miesięczne wynagrodzenie, uwierzycie lub nie ale do takiego zawodu także trzeba mieć odpowiednie szkolenia itp. Jednak są od tego odstępstwa, sporo firm marketingowych, organizuje specjalne konkursy internetowe na testerów. Polega to na zapisaniu się i poczekaniu na losowanie, w zamian tego testerzy testują sprzęty i towary, a potem otrzymują specjalne nagrody. W związku z tym dziś my chcemy wam przedstawić podobny konkurs na testerów, jednak konkurs ten dotyczy fotografii, a dokładnie lustrzanek i aparatów.

Jak zostać testerem aparatów cyfrowych?

Jeżeli zainteresował cię ten konkurs i chciałbyś zostać testerem lustrzanek, a przy okazji wygrać profesjonalny aparat fotograficzny, to postępuj zgodnie z naszym wpisem. Pierwsze zadanie to, przejście na witrynę z konkursem, następnie wybierz jeden z kilku dostępnych lustrzanek do testowania. Drugim krokiem jest zapisanie się w zabawie, w tym celu wypełnij prosty i krótki formularz konkursowy, zrób to poprawnie by mieć pewność udziału w zabawie. Potwierdź swój udział w konkursie i poczekaj na losowanie. Jak widzisz nie jest to trudne, a ty możesz otrzymać profesjonalny aparat za darmo.

Korzyści z bycia testerem lustrzanek?

Jeżeli podjąłeś decyzję o udziale w konkursie, to masz wielkie szanse na wygraną. Jeżeli uda ci się zostać testerem, otrzymasz jeden wybrany przez siebie aparat. Do zdobycia masz aż 6 modeli aparatów fotograficznych:
Sony NEX5 Z OBIEKTYWEM 18-55MM
Nikon 1 J1 + obiektyw
Canon EOS 600D + obiektyw
Canon PowerShot S100
Nikon D5100 BODY + 18-105 VR
SONY Alpha A55
Jak sam widzisz wybór jest spory, a każda z tych lustrzanek warta jest od 800 zł nawet do 6000 zł, więc warto spróbować zdobyć taki sprzęt.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments