Zostań testerką oryginalnych perfum

testerka perfumMarzysz o pracy testerki perfum? Chciałabyś testować za darmo perfumy i odnosić z tego korzyści? Jeżeli tak to teraz masz doskonałą okazję na zostanie profesjonalną testerką oryginalnych perfum znanych firm kosmetycznych.

Przedstawiamy ci program, dzięki któremu są wyłaniane kobiety na testerki perfum, wystarczy, że się zgłosisz, podasz swój wiek i dowiesz się czy masz szansę zostać testerką.

Jak zostać testerką perfum?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę „Testuj Perfumy” i zgłosisz się na testerkę, poprzez wypełnienie prostego formularza zgłoszeniowego. Po dokonaniu zgłoszenia otrzymasz odpowiedź, czy zakwalifikowałaś się do dalszego etapu wyłaniania testerek. Postępuj zgodnie z instrukcjami serwisu, a być może zostaniesz profesjonalną testerką oryginalnych perfum.

Jakie korzyści płyną z bycia testerką perfum?

Korzyści jest bardzo dużo, będąc testerką, dostajesz możliwość zarabiania na tym, a także będziesz miała dostęp do najnowszych i najlepszych, a zarazem najdroższych perfum, które będziesz testowała. Przejdź I etap kwalifikacji na testerkę i sprawdź czy masz szansę nią zostać.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments