Zostań twarzą marki Astor lub MaxFactor i testuj kosmetyki

Twarz marki AstorSporo kobiet chciałoby zostać twarzą markowych kosmetyków, bycie ambasadorką niesie ze sobą bardzo miłe konsekwencje. Ambasadorki markowych kosmetyków otrzymują do testów próbki perfum i kosmetyków, a ich zadaniem jest testowanie nowych produktów oraz reklamowanie ich i polecanie innym. Dzięki temu kobiety które zostały twarzą marki np. Astor lub Max Factor otrzymują za darmo markowe, naturalne kosmetyki do pielęgnacji swojego ciała.

Jeżeli i ty chciała byś zostać twarzą marki Astor, Max Factor lub Bourjois Paris i także otrzymywać markowe kosmetyki zupełnie za darmo, to zachęcam cię do dalszej lektury tego wpisu.

Jak zostać twarzą markowych kosmetyków Astor, Max Factor lub Bourjois Paris?

To bardzo proste, dzięki witrynie „Ciekawe-Oferty” i uczestnictwie w specjalnym konkursie, możesz zostać prawdziwą twarzą marki kosmetyków. Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie to, przejdź na witrynę konkursu, możesz zrobić to przez naszą witrynę, klikając w niebieski guzik. Następnym krokiem jest wybór marki do której chciałabyś dołączyć jako twarz markowych kosmetyków. Po dokonaniu wyboru, zarejestruj się w konkursie, wypełniając prosty formularz, pamiętaj abyś wypełniła formularz poprawnie. Po wykonaniu tego zadania poczekaj na wyłonienie laureatek które zostaną oficjalną twarzą jednej z marek kosmetycznych.

Jakie korzyści są z bycia twarzą markowych kosmetyków?

Bycie twarzą kosmetyków wiąże się z bardzo przyjemnymi czynnościami, dzięki takiemu przywilejowi, otrzymujesz możliwość testowania najnowszych produktów kosmetycznych, a następnie będziesz mogła je oceniać. Dodatkowo będziesz brała udział w różnych sesjach zdjęciowych itp. A także w spotkaniach innych kobiet będących ambasadorkami wybranej marki. Za bycie ambasadorką marki kosmetyków, dostajesz za darmo markowe produkty kosmetyczne, kosmetyki naturalne, do pielęgnacji swojego ciała. Jest to bardzo fajna funkcja i nie każdy może zostać taką testerką, ambasadorką i twarzą kosmetyczną w jednym. Więc jeżeli masz chęć zostać twarzą Astor, Max Factor lub Bourjois Paris to zgłoś się do konkursu.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments