O nas

O czym jest oFree.pl?

Strona „O nas” odpowie ci czym jest tak naprawdę serwis oFree.pl. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na podstawowe pytania odnośnie naszego agregatora okazji.

Więc czym jest tak naprawdę serwis oFree.pl?

oFree.pl to serwis który powstał z myślą o ludziach, którzy szukają w sieci darmowych konkursów, zniżek, promocji, kuponów rabatowych oraz różnego rodzaju ofert tańszych zakupów i usług.
Na naszej stronie, opisujemy i będziemy opisywać konkursy w jakich warto wziąć udział. Będziemy też pisać o sposobach oszczędzania na zakupach i usługach. Publikujemy ciekawe artykuły na temat zakupionych towarów i usług, a także organizowanych konkursów przez bardzo znane i wielkie firmy.
To właśnie na tej stronie dowiesz się co warto kupić i z jakiej okazji, zniżki skorzystać, dowiesz się też w jakich konkursach brać udział by mieć realne szansę na zdobycie nagród. Nauczymy cię zarabiać i wykorzystywać do tego celu Internet, byś za pośrednictwem Internetu mógł czerpać największe korzyści jakie on niesie.
Pamiętaj! W tym serwisie otrzymasz tylko w stu procentach sprawdzone informacje na temat konkursów, usług, zakupów, oszczędzania oraz zarabiania w Internecie.

Dla kogo jest serwis oFree.pl?

Nasz serwis tworzymy dla wszystkich tych którzy chcą wygrywać, oszczędzać i zarabiać za pośrednictwem Internetu.
Dla nas najważniejszy jest użytkownik, zależy nam na tym by wszyscy którzy odwiedzają nasz portal, znaleźli w nim ciekawe i przejrzyste informacje dotyczące tematyki jaką opisujemy, chcieli byśmy też by jak największe grono osób wygrywało za pośrednictwem naszego serwisu wspaniałe nagrody, oraz zarabiało i zaoszczędziło jak najwięcej pieniędzy.

Jakie mamy plany i cele dotyczące rozwoju oFree.pl?

Rozwój oFree.pl podzieliliśmy na etapy. Przede wszystkim w najbliższym czasie chcemy skupić się na 3 najważniejszych rzeczach.
– Pierwsza z nich to pozyskanie współpracowników oraz partnerów medialnych, do wzajemnej promocji serwisów w Internecie.
– Druga też bardzo ważna rzecz na jakiej skupiamy swoją uwagę i jest ona dla nas bardzo cenna, to pozyskanie czytelników i użytkowników naszego serwisu. Już teraz jest ich coraz to więcej z czego bardzo się cieszymy, ale będziemy pracować w dalszym ciągu by nasz serwis został zauważony przez jeszcze większą grupę internautów, którzy chcą zaczerpnąć ciekawych informacji na temat zarabiania, konkursów, oszczędzania itp.
– Trzecią i też bardzo ważną rzeczą jaką chcemy wziąć pod uwagę, to pisanie cennych i wartościowych dla użytkownika treści, z których będzie mógł czerpać wiedzę, rozrywkę, nagrody, oraz pieniądze, stosując się do naszych rad. Będziemy starać się opisywać wszystko najstaranniej jak to tylko możliwe.

Komentarze

Komentarze publikowane na naszej stronie są moderowane, głównie jest to przyczyna tego by wyłapać spam który przepuści system antyspamowy.
Wszystkie nie merytoryczne uwagi co do tekstów przez nas publikowanych, tyczy się to głównie błędów gramatycznych i interpunkcyjnych, prosimy zgłaszać nam na email jeżeli ktoś ma taką potrzebę.
Jeżeli ktoś chce dodać komentarz pod wpisem to prosimy stosować się do pewnych zasad, tak by serwis nie przypominał śmietnika a był przede wszystkim czytelny dla innych.
Jeżeli chcesz skomentować wpis pamiętaj o:
– Pisz komentarze tak, jakbyś chciał by u ciebie komentowano.
– Nie pisz komentarzy typu „Dobry wpis”, po prostu nie spamuj.
– Podawaj w formularzu twój prawdziwy adres e-mail, (jest on całkowicie bezpieczny i nie będzie na niego wysyłany żaden spam).

Chcesz o coś zapytać, masz pomysł lub chciałbyś dodać na naszą stronę swój artykuł?

Jeżeli chciałbyś się z nami skontaktować, podzielić się pomysłem lub opublikować na naszej stronie swój artykuł, nic trudnego napisz do nas e-mail, dane znajdziesz w zakładce „Kontakt”.