Karty Lojalnościowe

Programy i karty lojalnościowe dla klientów oraz firm w Polsce. Aplikacje i systemy lojalnościowe, dzięki którym otrzymasz zniżki, rabaty. Dodatkowo skorzystasz z unikalnych promocji oraz ofert tylko dla stałych klientów sklepów, restauracji, stacji paliw oraz licznych firm usługowych.

Programy i karty lojalnościowe co to takiego jest i do czego służą?

Programy lojalnościowe to kolejny bardzo dobry sposób do kreowania wizerunku marki, a także sprawdzona forma komunikacji z klientem. Ich zadaniem jest przyciąganie nowych klientów oraz zatrzymanie na dłuższy czas osoby, które już korzystały z oferty danego sklepu lub usługodawcy. Programy lojalnościowe są organizowane przez sklepy i firmy, które proponują swoim klientom różne gratisy, zniżki, darmowe gadżety, kupony rabatowe, kody rabatowe i różnego rodzaju promocje dostępne tylko dla członków programu lojalnościowego. Często przystąpienie do systemu lojalnościowego wiąże się z posiadania karty klienta. Karta lojalnościowa jest zazwyczaj w formie plastikowej, papierowej lub elektronicznej (eKarta). Jest to karta, która pozwala na przynależność do systemu lojalnościowego realizowanego przez dany sklep lub firmę konkretnemu klientowi. Najczęściej pozwala ona na zbieranie punktów za dokonywanie zakupów w wybranych sklepach i wymianę ich na w/w upominki, bonusy i darmowe rzeczy.

Jak przystąpić do systemu i odebrać kartę klienta?

Najprostszym sposobem na przystąpienie do systemu lojalnościowego i wygenerowania oraz odebrania karty lojalnościowej jest najzwyklejsza rejestracja. Zazwyczaj należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny w wybranym sklepie stacjonarnym lub sklepie internetowym. Kolejnym krokiem, o ile jest taka możliwość, trzeba zgłosić się po kartę klienta z unikalnym numerem ID. Zazwyczaj kartę można wydrukować lub wygenerować w specjalnej aplikacji mobilnej. Jeśli zaś dotyczy się to karty plastikowej, to najczęściej dotrze ona do ciebie Pocztą Polską lub kurierem.

Wszystkie Programy lojalnościowe, Darmowe próbki, Kody rabatowe, Promocje i Konkursy 2024