Karta Moja Biedronka jak się zarejestrować i z niej korzystać?

Karta Moja Biedronka

Moja Biedronka to program lojalnościowy dla klientów sieci sklepów Jeronimo Martins. W programie dostępna jest specjalna karta klienta, która daje dodatkowe zniżki na zakupy.

Czym jest karta Moja Biedronka i gdzie ją dostać?

Program lojalnościowy Biedronki oferuje specjalną kartę klienta. Posiadacz takiej karty może korzystać ze zniżek na zakupy w sieci sklepów Biedronka na terenie całej Polski. Dzięki niej klienci otrzymają zniżki na produkty dostępne w sklepie sięgające rabatu nawet do 50%. Taką kartę można otrzymać w każdym sklepie należącym do Jeronimo Martins SGPS, S.A. Wystarczy podczas zakupów poprosić o nią pracownika sklepu. Najlepiej jest zapytać pracownika przy kasie fiskalnej. Zestaw jaki otrzyma klient składa się z trzech elementów. Z podstawowej karty klienta oraz dwóch mniejszych kart – tak zwanych breloczków, którymi można podzielić się np. ze swoimi członkami rodziny.

Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

Po zdobyciu karty przez klienta, należy ją także zarejestrować by pełnoprawnie z niej korzystać. Rejestracja jest konieczna aby otrzymywać zniżki za zakupy w Biedronce. Aby zarejestrować kartę wystarczy przejść na stronę sklepu i postępować zgodnie z poleceniami. Link do rejestracji znajdziesz poniżej tego artykułu. Na stronie znajduje się specjalny formularz rejestracyjny, który krok po kroku trzeba poprawnie wypełnić podając numer karty itd. Po poprawnej rejestracji można korzystać ze zniżek i rabatów.

Co daje karta Moja Biedronka i jakie są korzyści dla klientów sklepu?

Posiadanie przez klienta specjalnej karty zakupowej daje atrakcyjne rabaty, zniżki oraz promocje na zakup produktów. Promocje są dostępne tylko dla członków programu lojalnościowego. Rabaty z kartą sięgają od 25% do 50% na wybrane towary w ofercie każdego dnia. Osobom, które robią często zakupy w tym sklepie zapewne ta opcja się przyda. Dzięki klubowi zakupowemu można zaoszczędzić realne pieniądze.

Biedronka to jedna z największych i najchętniej odwiedzanych sieci sklepów w Polsce. Każdego dnia sklepy te odwiedzają miliony Polaków. Właścicielem marki jest Portugalskie przedsiębiorstwo Jeronimo Martins SGPS.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wanda
wanda
4 lat temu

Co zrobić w momoncie utraty karty?

wanda
wanda
4 lat temu

Karta wpadła w taśmociąg przy kasie,co zrobić aby ją odzyskać?

Nerwos
Nerwos
2 lat temu

Jak można zgubić kartę w taśmociągu?

Maciek
Maciek
Reply to  Nerwos
2 lat temu

Normalnie po prostu mogła wpaść niechcący ale to nie o tym jest artykuł a o promocji.

Natalia
Natalia
2 lat temu

Często robię zakupy z kartą biedronki wychodzi trochę taniej

Monika
Monika
Reply to  Natalia
2 lat temu

Dobra jest także aplikacja mobilna lidla takze można sporo oszczędzić na zakupach mam kartę biedry oraz konto w aplikacji lidla taniej wychodzi.

Wanda
Wanda
Reply to  Natalia
2 lat temu

no aplikacja lidla się przydaje ostatnio można było kupić mięso po 9 zł za kg z aplikacją gdzie bez aplikacji to kosztuje 17 zł kg

Martyna
Martyna
Reply to  Wanda
2 lat temu

Znacie jakieś jeszcze dobre karty lojalnościowe do sklepów?

Darmowa Wariatka
Darmowa Wariatka
Reply to  Martyna
2 lat temu

Jeśli chodzi o programy lojalnościowe to mogę jeszcze polecić Answear Club ale to już ubrania i akcesoria nie typowa spożywka itp.