Deichmann karta PLUS program lojalnościowy dla klientów

Deichmann karta PLUS

Deichmann karta PLUS to nowy program lojalnościowy stworzony dla klientów międzynarodowej sieci sklepów obuwniczych Deichmann SE. Dołączenie do programu niesie za sobą wiele korzyści dla osób robiących systematycznie zakupy w sklepach obuwniczych Deichmann. Dzięki karcie członkowskiej można zaoszczędzić pieniądze na zakupach oraz otrzymywać powiadomienia o nadchodzących akcjach promocyjnych i kodach rabatowych.

Deichmann karta PLUS to korzyści i oszczędności podczas zakupów obuwia!

Jedną i bardzo ważną cechą programu lojalnościowego sklepu Deichmann jest bezproblemowy zwrot towaru nawet wtedy, gdy nie posiadamy paragonu zakupu. Jeżeli klient chce wymienić obuwie na inne, a nie posiada dowodu zakupu, to pracownik sklepu odnajdzie historię zakupów na karcie klienta i przeprowadzi na kasie operację zwrotu lub reklamacji. W przypadku zwrotu towaru kupionego przez internet wystarczy, że podamy imię i nazwisko oraz adres e-mail. Kasjer potwierdzi dane i dokona zwrotu towaru poprzez wydanie karty PLUS.

promocje z kartą PLUS Deichmann

Drugą znaczną korzyścią dla klientów programu Deichmann Karta PLUSkupony rabatowe, które można otrzymać po rejestracji do programu. Dodatkowo kupony otrzymasz, gdy wcześniej zakupione obuwie w ciągu 30 dni zostanie przecenione. Różnica ceny zostanie zwrócona w postaci kuponu rabatowego, który można wykorzystać przy następnych zakupach. Dodatkowo jako uczestnik programu Karty PLUS możesz skorzystać z akcji wyprzedażowych wcześniej niż pozostali klienci sieci, gdy wybór towaru jest największy. Ponadto każdy kto posiada kartę do programu lojalnościowego otrzyma unikalne promocje na zakupy wybranych nieprzecenionych modeli obuwia. Promocje są tylko dostępne dla klientów, którzy zarejestrują się w programie.

Jak dołączyć do programu Deichmann i odebrać kartę klienta?

Rejestracja i logowanie jest banalnie proste. Zarejestrować można się poprzez oficjalną stronę sklepu klikając tutaj. Podczas rejestracji trzeba podać wszystkie wymagane przez sklep informacje i dane by przystąpić bezproblemowo do programu lojalnościowego. Samego logowania można dokonać także na oficjalnej stronie sklepu lub poprzez aplikację mobilną D Connect, która jest częścią internetowego sklepu Deichmann. Po zalogowaniu się na swoje konto członkowskie, dostępna jest cała historia zakupów oraz unikalne oferty rabatowe i promocyjne dla członków.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
2 lat temu

🙃🙃🙃😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉☺☺☺☺☺☺☺☺

Paula
Paula
2 lat temu

Co robić jak się zgubi kartę?

Walduś
Walduś
Reply to  Paula
2 lat temu

Nie wiesz co zgłaszać do sklepu dla pracowników

pawluś
pawluś
2 lat temu

Sklep Deichmann to ostatnio miał okazje kupujesz buty drugie dostajesz za grosze