Karta Douglas zbieraj punkty i wymieniaj je na zniżki i rabaty

Karta klienta Douglas

Karta Klienta to program lojalnościowy stworzony dla klientów przez perfumerię Douglas. Perfumeria aby zachęcić do częstszego odwiedzania klientów swoich salonów udostępnia klub zakupowy, który ma na celu obniżyć cenę zakupów kosmetyków i perfum.

Karta Douglas czym jest i co daje?

Karta Douglas jest dodawana do programu lojalnościowego dla stałych klientów perfumerii. Drogeria w ten sposób zachęca do zakupów, dając po przez kartę zniżki i rabaty na kosmetyki oraz perfumy. Posiadacz takiej karty może liczyć na gratisy w postaci bonów rabatowych o wartości 40 zł i 10 zł do zrealizowania w drogeriach stacjonarnych oraz przez internet. Dodatkowo posiadacze mogą liczyć na unikalne oferty i promocje dostępne tylko dla członków klubu zakupowego. Klienci z kartą będą także otrzymywać specjalne zaproszenia na wieczory, indywidualne konsultacje i spotkania VIP. Dodatkowo przy każdych zakupach doliczane są punkty, które wymienia się na zniżki.

Jak założyć kartę klienta w perfumerii Douglas?

Aby się zarejestrować i otrzymać specjalną kartę klienta w programie lojalnościowym drogerii, należy wypełnić specjalny formularz rejestracyjny. Wypełniając formularz klient wyraża chęć otrzymania za darmo karty klienta. Link strony z formularzem znajdziesz poniżej tego artykułu. Sama rejestracja przebiega szybko i bezproblemowo. Należy jednak pamiętać aby osoba, która zgłasza chęć przystąpienia do klubu zakupowego Douglas miała ukończone 16 lat.

Jak zbierać punkty i sprawdzić ich ilość na karcie?

Każdy kto przystąpił do programu lojalnościowego, przy każdych zakupach w perfumerii może zbierać punkty za zakupy. Aby zbierać punkty, wystarczy przy kasie okazać kartę klienta dla ekspedientki drogerii Douglas. Punkty będą doliczane do konta zgodnie z wartością zrobionych zakupów. Ilość dostępnych punktów można sprawdzić przez internet na oficjalnej stronie sklepu. Punkty można zbierać robiąc zakupy w tradycyjny sposób oraz dokonując ich przez internet. Klient, który uzbiera 450 punktów za zakupy, otrzyma bon rabatowy na kwotę 40 zł do wykorzystania. Bon dodawany jest do konta uczestnika programu w ciągu 30 dni od zebrania powyższej liczby punktów.

Program ten jest szczególnie opłacalny dla osób, które robią często zakupy w tej perfumerii. Zniżki w miarę szybko się pojawiają co przekłada się na znaczne oszczędności na zakupach kosmetyków czy perfum.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przemysław
Przemysław
3 lat temu

Czy oferta jest obecnie aktualna? Czy można dostać jakieś ciekawe zniżki? Mam na myśli rabaty?

Michał
Michał
Reply to  Przemysław
3 lat temu

Kartę douglas można cały czas otrzymać, dzięki karcie otrzymasz rabaty na perfumy i kosmetyki

adam
adam
3 lat temu

ciekawe