Klub Rossmann sposobem oszczędzania na kosmetykach

Klub Rossmann

Znana w całej Polsce jak i w Europie sieć drogerii Rossmann uruchomiła dla swoich klientów specjalny Klub, który daje dodatkowe korzyści podczas zakupów.

Klub Rossmann to specjalny program skierowany do klientów, którzy poszukują tańszych kosmetyków, perfum oraz innych produktów. Dołączenie do programu jest całkowicie bezpłatne a w zamian daje sporą ilość zniżek oraz rabatów.

Jakie korzyści dla klientów niesie dołączenie do Klubu Rossmann?

Jeżeli zdecydujesz się na dołączenie do Klubu Rossman, będziesz otrzymywać dodatkowe korzyści. Korzyści dla klientów drogerii po dołączeniu do klubu to przede wszystkim kupony rabatowe, których nigdzie indziej nie znajdziesz. Kupony te obniżają cenę produktów dostępnych w drogerii. Kolejną bardzo fajną zaletą Klubu jest rabat 20% na wywoływanie i drukowanie zdjęć natychmiastowych. Klient otrzyma także niższe ceny produktów przygotowane tylko dla klubowiczów oraz rabaty i zniżki w programie Rossnę.

Klub Rossmann to nie tylko kupony rabatowe i zniżki na kosmetyki!

Jako klubowicz Rossmanna wspierasz także organizacje dobroczynne i charytatywne. Otrzymasz cenne inspiracje i porady dotyczące kosmetyków oraz produktów, które znajdują się w drogerii. Dodatkowo łatwo okażesz swoją kartę klubowicza za pomocą smartfona przez widget i technologię NFC. Stworzysz swoją listę ulubionych produktów, a także poznasz opinie innych klientów o danym produkcie lub kosmetyku. Zlokalizujesz najbliższą drogerię w swojej okolicy i zrobisz zakupy online. Klient także otrzyma możliwość przeglądania promocyjnej Gazetki Rossmann.

Jak dołączyć do klubu Rossmann?

Dołączenie do klubu jest bardzo proste. Każdy kto chce dołączyć, powinien pobrać specjalną aplikację Rossmann na swój telefon lub smartfon. Aplikacja Rossmann dostępna jest online w sklepie Google Play na smartfony z Androidem oraz w sklepie App Store dla telefonów Apple na systemie iOS.
W kolejnym kroku trzeba przejść przez proces rejestracji. Rejestracja polega na wypełnieniu wszystkich potrzebnych danych w formularzu. Pamiętać należy, że osoba dokonująca rejestracji w programie powinna być pełnoletnia. Po przejściu pomyślnie rejestracji można swobodnie korzystać z aplikacji i klubu Rossmanna.

Jak korzystać z karty klubowicza Rossmann?

Karta klubowicza daje możliwość zbierania specjalnych punktów za dokonywanie zakupów. Punkty te można potem wymieniać na zniżki i rabaty w trakcie zakupów w drogerii. Każdy zebrany punkt jest równy 1 zł. Aby korzystać z karty i zbierać punkty, należy przy zakupach zeskanować kartę. Po zeskanowaniu twojej wirtualnej karty klubowicza, dodawana jest odpowiednia ilość punktów w stosunku do kwoty zrobionych zakupów.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments