Klub Natura odbieraj nagrody za punkty w postaci kosmetyków

Klub Natura Drogerie

Właściciel marki Drogerie Natura stworzył dla swoich klientów specjalny program lojalnościowy o nazwie Klub Natura. Dzięki temu programowi lojalnościowemu, klienci będą mogli jeszcze więcej oszczędzać na zakupie kosmetyków.

Program lojalnościowy Klub Natura co to takiego i jak z niego korzystać?

Klub Natura to specjalny program, dzięki niemu klienci drogerii będą mogli zbierać punkty za zakupy kosmetyków i perfum. Punkty zebrane na specjalnej karcie klubowej Natura, będzie można wymieniać na nagrody. Nagrodami za punkty są kupony rabatowe, rabaty, prezenty w postaci kosmetyków, perfum oraz akcesoriów do pielęgnacji ciała. Nagrody w programie co jakiś czas ulegają zmianie, wszystko zależy od drogerii.

Jak dołączyć do Klubu Natura?

Samo dołączenie nie jest problemem! Aby dołączyć do Klubu Natura, wystarczy pobrać specjalną aplikację na swojego smartfona. Dla urządzeń z systemem Android aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play, a dla urządzeń Apple w sklepie App Store. Po zainstalowaniu aplikacji należy się zarejestrować. Rejestracja w Klubie jest bardzo prosta. Zarejestrować się może każdy kto ukończył minimum 16 lat. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz specjalną kartę Klubu Natura, na którą należy zbierać punkty za zakupy. Sama karta może być w formie plastikowej lub elektronicznej na twoim smartfonie.

Jak zbierać punkty i wymieniać je na nagrody?

Jeżeli robisz często zakupy w drogerii to przy każdej transakcji okaż kartę klubowicza ekspedientce. Każde wydane 5 zł na kosmetyki itp. to 10 punktów na twojej karcie lojalnościowej. Punkty zbiera się tak długo aż starczy ich na wymianę i odebranie nagrody. Ilość zebranych punktów sprawdzisz w aplikacji mobilnej programu lub w drogerii.
Punkty możesz wymienić jedynie w stacjonarnych drogeriach. Jeżeli masz już wystarczającą ilość punktów to wymieniasz je przy stoisku z kasą fiskalną. W tym celu wystarczy okazać kartę plastikową lub w formie elektronicznej.

Jakie są korzyści dla klubowiczów i posiadanie karty lojalnościowej?

Korzyści jest bardzo dużo. Jeżeli jesteś w programie lojalnościowym i posiadasz kartę, możesz otrzymywać dodatkowe rabaty i zniżki na zakupy.
W programie dostępne są specjalne oferty tylko dla członków. Promocje, zniżki i rabaty na kosmetyki oraz perfumy sięgające nawet -50% ceny. Dostępne są także specjalne konkursy organizowane przez drogerię, a także nagrody do odebrania za punkty.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments