Lidl Plus aplikacja lojalnościowa w kilku prostych krokach

Lidl Plus cyfrowa karta lojalnościowa

Właściciel sieci sklepów Lidl wprowadził dla swoich klientów znaczne ułatwienie w robieniu tańszych zakupów, tym ułatwieniem jest aplikacja mobilna i program lojalnościowy wraz z cyfrową kartą Lidl Plus. Na czym polega inicjatywa sklepu Lidl? O tym w dalszej części artykułu.

Co to takiego jest Lidl Plus i na czym polega?

Lidl Plus aplikacja i karta lojalnościowa

Lidl Plus to nic innego jak dobrze przemyślany program lojalnościowy, który został stworzony przez właściciela sieci sklepów Lidl, a mianowicie sieć handlową Lidl Stiftung & Co. KG. Program daje możliwość oszczędzania pieniędzy na zakupach w tradycyjnych sklepach stacjonarnych oraz w internetowym sklepie Lidla. Do programu lojalnościowego może dołączyć każdy. Dzięki specjalnej aplikacji mobilnej o nazwie Lidl Plus, która znajduje się do pobrania w oficjalnym sklepie Google Play dla telefonów z systemem Android oraz sklepie App Store dla telefonów z systemem iOS od Apple, możesz oszczędzać na zakupach.

Aplikacja Lidla upoważnia do zniżek i rabatów! Dodatkowo można w niej aktywować kupony rabatowe, które obniżają wartość zakupów, a także przeglądać aktualne e-gazetki z produktami i promocjami. Aplikacja zapisuje też każde dokonane zakupy oraz daje możliwość wglądu w e-paragony. Jest to znaczne ułatwienie dla klientów, którzy gubią często papierowe paragony po zrobieniu zakupów. Jeżeli robisz zakupy często lub rzadziej, to aplikacja mobilna z pewnością się przyda i warto ją mieć na swoim telefonie.

Jak zainstalować aplikację?

Tak jak wyżej wspomnieliśmy, aplikacja jest dostępna w oficjalnym sklepie Google Play oraz App Store. Wystarczy przejść do wymienionych wcześniej sklepów z aplikacjami, wpisać w wyszukiwarkę nazwę aplikacji, a następnie dokonać instalacji na swoim smartfonie. Instalacja jest prosta i intuicyjna. Po uruchomieniu aplikacji należy podać niezbędne dane podczas rejestracji, aby wszystko działało prawidłowo. Sama instalacja i konfiguracja nie trwa dłużej jak 5 minut.

Jak korzystać z aplikacji i aktywować kupony Lidl Plus?

Aby z powodzeniem korzystać z aplikacji mobilnej i programu lojalnościowego, należy mieć ją zainstalowaną na swoim telefonie i aktywowaną. W następnym kroku przy kasie trzeba zeskanować kod QR dostępny w aplikacji, który obniża cenę zakupów. Przy kasach powinny być zainstalowane specjalne czytniki, dzięki którym można aktywować kartę (skanowany jest kod QR) i wykorzystać kupony aktywowane w aplikacji. Aby aktywować kupony rabatowe na zakupy, wystarczy wejść do aplikacji i przejść do zakładki „KUPONY”. Następnie wybrać interesujący nas kupon i dotknąć go by został aktywowany.

Program lojalnościowy to także Zdrapki Plus!

Zdrapki Lidl Plus to możliwość wygrywania! Podczas zakupów przy każdej transakcji za pomocą karty lojalnościowej klienci otrzymują wirtualne zdrapki. Jeśli Twoja zdrapka poinformuje o wygranej nagrodzie, będziesz mógł/mogła dodać ją do sekcji „Kupony” w Twojej aplikacji. Nagrodami są często rabaty oraz kupony zniżkowe np. kupon zniżkowy o wartości 10 zł przy za kupach o wartości 100 zł. Kupony są różnorakie, więc warto zdrapywać wirtualne zdrapki, bo często można trafić na atrakcyjne rabaty i zniżki.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments