Korzyści dla subskrybentów Empik Premium – wypróbuj za darmo

Empik

Empik Premium to podobny system do Allegro Smart, jednak daje on kilka dodatkowych korzyści dla subskrybentów, którzy postanowią skorzystać z tej usługi. Usługa działa w dwóch wariantach Empik Premium oraz darmowy Empik Premium Free. Z tego artykułu dowiesz się, o co w tym wszystkim chodzi i co to jest za usługa.

Co to jest Empik Premium?

Jak wspomniane wyżej, jest to bliźniaczo podobna usługa do Allegro Smart. Jednak oferuje ona troszkę więcej korzyści niż darmowe dostawy kurierskie i do paczkomatów InPost. Będąc subskrybentem odpłatnej wersji Empik Premium, użytkownik otrzymuje zniżki na zakupy, darmowe audiobooki i ebooki oraz może korzystać z przeróżnych akcji promocyjnych.

Jakie są korzyści dla subskrybentów Empik Premium?

korzyści dla subskrybentów Empik Premium

Jak widać na powyższym screenie, korzyści dla subskrybentów są dość spore. Jako klient i subskrybent, użytkownik otrzymuję:

  • Darmowa dostawa do salonów Empik, kurier, paczkomaty, Żabki i inne punkty odbioru przesyłek.
  • Dodatkowe promocje Premium oraz wszystkie dostępne Premium Free.
  • Stałą zniżkę na zakupy 15% w salonach i do 20% na stronie internetowej empik.com.
  • Dostęp do Empik Go za darmo, 15 tysięcy audiobooków i ebooków oraz 40 tysięcy podcastów.
  • Zniżka 35% na cały asortyment i 60 odbitek za 1 zł na start w serwisie Empik Foto.
  • 3 miesiące muzyki za darmo dla nowych klientów Empik Music.
  • 30% zniżki na kawę lub herbatę w Costa Coffee.
  • Zniżki na bilety w przedsprzedaży, w Empik Bilety oraz do 20% zniżki do kin Helios.

W cenie jednego abonamentu klienci otrzymują dość sporo gratisów i przywilejów, z których mogą bez zbędnych słów korzystać.

Jaka jest cena subskrypcji?

Jeśli chodzi o sam koszt usługi, to nie jest on zbyt wygórowany. Cena subskrypcji na miesiąc to 9,99 zł, za 6 miesięcy 39,99 zł, zaś za okrągłe 12 miesięcy to tylko 49,99 zł. Jeżeli znajdą się osoby, które dużo kupują w Empiku, to dzięki subskrypcji mogą dość sporo zaoszczędzić na darmowych dostawach. A dodatkowo w zamian otrzymają zniżki i gadżety gratis.

Empik Premium Free to całkowicie darmowa subskrypcja – jakie korzyści?

Alternatywą dla płatnej wersji subskrypcji jest darmowa, która została wprowadzona niedawno. Teraz każdy klient Empiku ma możliwość skorzystania z darmowych dostaw do salonów i paczkomatów bezpłatnie. W programie Empik Premium Free można liczyć na darmową dostawę paczek do salonów Empiku, Paczkomatów, stacji ORLEN i odbiór na Poczcie Polskiej. Dodatkowo każdy uczestnik programu otrzyma bezpłatny dostęp do 1000 tytułów w Empik Go za 0 zł, 2 miesiące w Empik Music i 25% zniżki na cały asortyment w Empik Foto. Należy pamiętać, że w darmowej wersji subskrypcji nie obowiązują w/w korzyści w tym zniżki, darmowe bilety do kina i dostęp do pełnej oferty muzyki / audiobooków.

Jak aktywować subskrypcję za darmo?

Aby włączyć darmowy wariant subskrypcji Empik Premium Free, trzeba posiadać konto klienta na stronie sklepu. Konto klienta można zarejestrować na oficjalnej stronie internetowej, aplikacji mobilnej lub bezpośrednio w salonach stacjonarnych. Wybierając pierwszy i drugi sposób rejestracji dokonasz szybciej i intuicyjnie. Po założeniu konta wystarczy wejść do sekcji „PREMIUM” i aktywować darmową subskrypcję.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments