Auchan Karta Skarbonka: Program Lojalnościowy, który warto poznać

Auchan Supermarket

Jeśli często robisz zakupy w Auchan, to warto poznać program lojalnościowy Auchan Karta Skarbonka. Dzięki niemu możesz zbierać punkty za swoje zakupy i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, zniżki i rabaty oraz kupony rabatowe. Sprawdź, jakie korzyści czekają na Ciebie i jak łatwo dołączyć do programu.

Co to jest Auchan Karta Skarbonka?

Auchan Karta Skarbonka to program lojalnościowy dla klientów sieci sklepów Auchan, który umożliwia zbieranie punktów za zakupy i wymienianie ich na nagrody, kupony rabatowe na zakupy oraz rabaty. Każda wydana złotówka podczas zakupów to 1 punkt. Punkty można zbierać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym Auchan. Program jest bezpłatny i łatwy w obsłudze, a korzyści po przystąpieniu jest bardzo wiele, począwszy od zniżek na zakupy po kupony rabatowe czy vouchery specjalnie spersonalizowane w aplikacji mobilnej według klientów. Program działa podobnie do programu konkurencyjnej sieci sklepów Biedronka.

Zobacz także: Jak zarejestrować kartę Biedronka krok po kroku!

Auchan Karta Skarbonka program lojalnościowy

Jak założyć kartę skarbonka Auchan?

Rejestracja karty Auchan Karta Skarbonka jest bardzo prosta. Można to zrobić na stronie internetowej programu, aplikacji mobilnej na smartfony lub w sklepie stacjonarnym. Wystarczy podać swoje dane osobowe i numer karty, który znajduje się na jej odwrocie. Po rejestracji będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcjonalności programu, zbierać punkty za zakupy i wymieniać je na nagrody. Pamiętaj, że kartę lojalnościową Auchan Karta Skarbonka możesz odebrać w formie plastikowej w sklepach na terenie całej Polski. Zazwyczaj karty stałego klienta Auchan można otrzymać przy kasie fiskalnej od pracownika sklepu.

Jak zbierać punkty i wymieniać je na nagrody, zniżki i kupony rabatowe?

Aby zbierać punkty w programie Auchan Karta Skarbonka, wystarczy zrobić zakupy w sklepach Auchan i podczas płatności przedstawić swoją kartę lojalnościową. Za każde wydane 1 złoty otrzymasz 1 punkt. Punkty możesz wymienić na nagrody oraz płacić nimi za zakupy w sklepie. Im więcej punktów uzbierasz, tym lepiej dla ciebie, ponieważ przekłada się to na większe korzyści i oszczędności podczas codziennych zakupów. Aby skorzystać z punktów zgromadzonych w programie karty stałego klienta Auchan, należy zalogować się na swoje konto na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej programu. Następnie wybrać nagrodę, na którą chcesz wymienić punkty i potwierdzić zamówienie. Nagroda zostanie przesłana na podany adres lub będzie dostępna do odbioru w sklepie Auchan. Pamiętaj, że niektóre nagrody wymagają uzbierania określonej liczby punktów, dlatego warto regularnie korzystać z karty lojalnościowej i zbierać punkty za swoje zakupy.

Statusy Srebrny, Złoty i Platynowy co dają?

Auchan Statusy

W programie lojalnościowym Auchan Skarbonka są dostępne statusy, które są przyznawane za staż i ilość zebranych punktów podczas zakupów w ciągu całego roku. Okres ważności statusu to 12 miesięcy, po tym okresie statusy się zerują i punkty zbieramy od nowa. Na początku po aktywacji karta ma Status Srebrny, który daje 0,5% rabatu na każde zakupy. Jeśli w ciągu 12 miesięcy uda ci się zebrać 5000 punktów, to punkty statusowe wyzerują się, a Twoja karta zyska Status Złoty, co da Ci 1 % wartości zakupów na konto Skarbonka. Po przekroczeniu progu 10000 punktów, punkty statusowe wyzerują się, a Twoja karta osiągnie Status Platynowy, a bonus wzrośnie do 1,5%. Dodatkowo po zebraniu połowy punktów z danego statusu, otrzymasz kupon rabatowy 10% na zakupy na swój adres email, który podałeś podczas rejestracji karty stałego klienta Auchan Skarbonka.

Połącz Kartę Dużej Rodziny z Kartą Skarbonka!

Połącz Kartę Dużej Rodziny z Kartą Skarbonka i zdobądź automatycznie Status ZŁOTY w programie Skarbonka, a wraz z nim otrzymasz 1% rabatu na każde zakupy oraz 5% zniżki na zakup produktów oznaczonych znakiem czarny ptak, czerwony ptak, auchan BiO i Auchan Collection.

Skarbonka Auchan dla Emerytów!

Osoby powyżej 60 roku życia mogą skorzystać z oferty karty skarbonki Auchan dla Emerytów. Karta dla Emerytów gwarantuje Min. 1% rabatu na każde zakupy, gwarantowany Status Złoty oraz 5% zniżki z kartą Skarbonka Emeryt na cały asortyment w poniedziałki i 5% rabatu z kartą Skarbonka Emeryt na artykuły spożywcze we wtorki. Promocje te są stałe i nie ulegają zmianom aż do odwołania przez organizatora.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments