Karta PAYBACK zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody

karta lojalnościowa payback

Karta lojalnościowa PAYBACK, która na rynku jest już z nami paręnaście ładnych lat, umożliwia otrzymywanie nagród dzięki programowi partnerskiemu. W programie bierze udział aż 250 sklepów online oraz ponad 2300 sklepów stacjonarnych i punktów sprzedaży na terytorium Polski. Jednak nie każdy wie jak ona działa i na czym polega zbieranie punktów w programie lojalnościowym PAYBACK. My to spróbujemy w krótki i zwięzły sposób opisać, aby każdy miał szansę na odnoszenie dodatkowych korzyści podczas robienia codziennych zakupów.

Co to takiego jest Karta PAYBACK?

Karta Payback to nic innego jak dobrze przemyślany i uczciwy program partnerski stworzony przez firmę Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. W programie tym uczestniczy 250 sklepów internetowych oraz ponad 2300 sklepów stacjonarnych i punktów sprzedaży takich jak stacje benzynowe, biura podróży, kina oraz kawiarnie. W programie lojalnościowym może udział wziąć każdy, kto chciałby otrzymywać dodatkowe nagrody w zamian za robienie zakupów. Do programu dołączona jest karta lojalnościowa PAYBACK, na którą użytkownicy (klienci) zbierają punkty podczas zakupów. Zebrane punkty można wymieniać na wartościowe nagrody w postaci sprzętu AGD i RTV, vouchery, kupony rabatowe na zakupy i karty podarunkowe. PAYBACK, czyli w skrócie robisz zakupy, zbierasz punkty i wymieniasz je na nagrody!

Jak zarejestrować kartę PAYBACK i ją otrzymać?

Rejestracja karty PAYBACK może przebiegać na dwa sposoby. Pierwszym sposobem i to chyba najłatwiejszym jest rejestracja karty przez internet na oficjalnej stronie programu lojalnościowego. Na oficjalnej stronie PAYBACK.PL, użytkownicy mogą zarejestrować kartę, którą już posiadają albo zamówić kartę online. Karta zamówiona za pomocą internetu zostanie dostarczona przez Pocztę Polską lub kuriera.

Drugim sposobem i też niezbyt trudnym, ale na który trzeba poświęcić trochę więcej czasu, jest odebranie i rejestracja karty w jednym ze stacjonarnych sklepów podczas zakupów. Kartę PAYBACK możesz zarejestrować bez większych problemów w sklepach Kaufland, PSB Mrówka, Maxi ZOO. Dodatkowo kartę zarejestrujesz na stacjach benzynowych BP, sieciach kin MULTIKINO, a nawet w CUK ubezpieczenia. Potencjalnie każdy sklep, który przystąpił do tego programu lojalnościowego powinien posiadać na stanie karty i umożliwiać jej zarejestrowanie. Jednak najprostszym sposobem na rejestrację karty PAYBACK, jest rejestracja w Kauflandzie przy kasie podczas zakupów lub na stacjach benzynowych BP. Po otrzymaniu swojej indywidualnej karty, na której jest przypisany unikalny numer, możesz zacząć zbierać punkty.

Jak zbierać, nabijać punkty na kartę PAYBACK?

Samo zbieranie punktów nie jest trudne, jednak aby zacząć zbierać punkty PAYBACK musisz pamiętać o paru ważnych kwestiach. Aby nabijać punkty na kartę musisz przed każdymi zakupami aktywować specjalny kupon PAYBACK. Zależnie od sklepu w jakim będziesz robić zakupy, obowiązkiem użytkownika jest aktywowanie kuponu poprzez stronę internetową programu lojalnościowego lub aplikację mobilną PAYBACK GO. Pamiętaj także, że w przypadku zakupów przez internet, naliczenie punktów może zająć do 30 dni. Gdy robisz zakupy tradycyjnie w sklepie naliczenie punktów trwa zaledwie kilka dni. Robiąc zakupy online musisz mieć wyłączonego adBlocka w przeciwnym razie punkty nie będą naliczane. Robiąc zakupy przez Allegro pamiętaj by przejść na stronę portalu aukcyjnego z oficjalnej strony programu lojalnościowego. Punkty nabijasz na kartę podczas każdych zakupów w sklepach partnerskich, które biorą udział w programie.

Jak sprawdzić punkty na karcie?

Punkty przypisane do karty możesz sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej programu lub na mobilnej aplikacji PAYBACK GO, która jest dostępna na smartfony. Znajdziesz ją w sklepie Google Play dla telefonów z Androidem oraz App Store dla telefonów Apple iPhone. Punkty zebrane mogą mieć przypisane specjalne statusy do wykorzystania, punkty oczekujące (np.za transakcje w sklepach internetowych, których nie możesz wykorzystać od razu) i punkty wygasające (zebrane ponad 3 lata temu zostaną automatycznie wygaszone 29 lutego).

Jak odbierać nagrody za punkty?

Aby odbierać nagrody w programie partnerskim trzeba mieć wystarczająco dużą ilość zgromadzonych pkt. Nagrody za punkty dostępne są w zakładce „SKLEP” na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Uzbieraną pulę punktów można wymienić na wartościowe nagrody: karty podarunkowe, sprzęt AGD do kuchni i domu, narzędzia, zegarki, sprzęt do samochodu w postaci wideorejestratorów i wiele innych wartościowych nagród. Po wymianie punktów, nagroda zostanie wysłana kurierem lub pocztą do użytkownika korzystającego z karty.

Karta Payback katalog nagród i promocje

Na oficjalnej stronie internetowej programu lojalnościowego firmy Loyalty Partner Polska oraz na aplikacji mobilnej, znajdziesz także specjalny katalog nagród. Dodatkowo organizator programu organizuje też specjalne promocje i zniżki na nagrody w postaci mniejszej ilości pkt. Dzięki takim promocjom potencjalni użytkownicy mogą szybciej wymieniać uzbierane pkt na wartościowe nagrody.

Lista sklepów biorąca udział w programie lojalnościowym

Tak jak wcześniej pisaliśmy w systemie PAYBACK bierze udział aż 250 sklepów online oraz 2300 sklepów stacjonarnych w tym stacje benzynowe, kina i inne. Ta lista jest tylko poglądowa i wymienione w niej są najpopularniejsze sklepy, w których można zbierać punkty na kartę podczas zakupów. Dostępne sklepy: IKEA, Answear, Kaufland, Allegro, Aliexpress, Empik, Booking.com. Media Expert, RTV Euro AGD, Hebe, Morele.net, Pyszne.pl, Douglas, Media Markt, Eobuwie.pl, Orange, Stacja BP, Multikino, Zalando Lounge, CCC, Neonet, Ole Ole, PSB Mrówka, Maxi ZOO i wiele innych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments