Darmowe słoiczki HiPP BIO dla dziecka – jak dostać się do testu na trnd?

Darmowe próbki HiPP BIO słoiczki

Słoiczki HiPP BIO dla dziecka możesz dostać za darmo, ale nie przez formularz zamówienia. HiPP nie wysyła darmowych próbek na prośbę rodzica, za to rozdaje słoiczki w testach na platformie trnd. W zamian publikujesz post o produktach na Instagramie albo TikToku.

Obecny test trwa do 15 listopada 2026 roku, ale dołączyć do niego będzie trudno. W październiku trnd przywitało na blogu projektu 500 wybranych uczestników, a paczki już do nich jadą. Przycisk zgłoszenia nadal jest na stronie, tylko trnd nie napisało, czy przyjmuje jeszcze nowe osoby.

W skrócie:

  • W paczce jest jeden z dwóch zestawów, dobrany przez trnd do wieku dziecka.
  • Udział nic nie kosztuje, ale zgłosić się może tylko osoba pełnoletnia z kontem na trnd.
  • W zamian publikujesz post i relację, zgłaszasz link do publikacji i wypełniasz ankietę na koniec projektu.

Darmowe próbki HiPP tylko w testach i konkursach

Próbki HiPP za darmo zdobędziesz więc tylko na dwa sposoby: w teście albo w konkursie. Gadżetów firma też nie wysyła na zamówienie, ale można je wygrać w konkursach, które ogłasza na hipp.pl, Facebooku i Instagramie.

Słoiczki przetestujesz teraz na trnd, czyli platformie, na której marki dają swoje produkty w zamian za opinie i posty w mediach społecznościowych.

Klub mojego Maluszka i testy na hipp.pl

Po rejestracji w Klubie mojego Maluszka dostajesz newslettery dopasowane do wieku dziecka, możesz pytać ekspertów na forum i brać udział w konkursach. Klub daje też szansę na testowanie produktów, ale tylko wtedy, gdy producent ogłosi nowy test.

Takie testy znajdziesz w zakładce Testy produktów na hipp.pl. Teraz żaden nabór nie trwa, choć wcześniej rodzice testowali tam na przykład słoiczki z warzywami i owocami po 4. miesiącu. Nie zaszkodzi zaglądać tam od czasu do czasu.

Co jest w paczce z testu HiPP BIO słoiczki?

W projekcie HiPP BIO słoiczki bierze udział 500 osób. Smaków nie wybierasz samodzielnie, bo o tym, który zestaw dostaniesz, decyduje wiek dziecka.

Zestaw dla dziecka 4–6 miesięcyZestaw dla Juniora
Wiek dzieckaod 4. do 6. miesiącastarsze dziecko (trnd nie podaje wieku)
WarzywaPierwsza marchewka, Pierwsza dynia–
OwocePierwsze jabłko, Pierwsza gruszka–
Na śniadanie–dwa smaki GOOD MORNING z musli i jogurtem: jabłka, brzoskwinie i banany oraz jabłka, jagody i banany
Na podwieczorek–naleśniczki z musem jabłkowym, kaszka manna z jabłkami, mango i morelami
Na obiad–barszczyk z delikatną wołowiną, kluseczki kładzione z gulaszem z delikatnej wołowiny

Wszystkie produkty w obu zestawach są z linii HiPP BIO.

Młodszy zestaw to słoiczki HiPP po 4. miesiącu z serii Pierwsza Łyżeczka, przygotowane na pierwsze dni rozszerzania diety. W każdym jest tylko jedno warzywo albo jeden owoc, bez dodatku soli i cukru. Ile słoiczków każdego smaku przyjdzie w paczce, trnd nie podało.

Zgłoszenie do testu HiPP BIO na trnd krok po kroku

Do zgłoszenia potrzebujesz konta na platformie. Zakładasz je raz i potem korzystasz z niego przy każdym kolejnym teście.

  1. Załóż konto na trnd. Musisz mieć skończone 18 lat, a jedna osoba może mieć tylko jedno konto. Po rejestracji aktywujesz je linkiem z maila.
  2. Otwórz stronę projektu. Po zalogowaniu wejdź na stronę projektu HiPP BIO słoiczki i kliknij „Wypełnij formularz zgłoszeniowy”.
  3. Wypełnij formularz zgodnie z prawdą. Pytania różnią się w zależności od projektu.
  4. Czekaj na maila. Potwierdzenie, że zgłoszenie dotarło, nie daje jeszcze miejsca w projekcie. O zakwalifikowaniu informuje osobna wiadomość e-mail i powiadomienie z gratulacjami na Twoim profilu.

O tym, kto dostanie paczkę, decyduje trnd według kryteriów ustalonych z marką. Nikt nie ma zagwarantowanego miejsca w konkretnym projekcie, nawet jeśli spełnia wszystkie warunki.

Twoje zadania po otrzymaniu słoiczków

Darmowa paczka ma swoją cenę i jest nią Twoja publikacja. Ten test to współpraca reklamowa, więc po otrzymaniu zestawu czekają Cię cztery zadania.

  1. Podajesz dziecku produkty z paczki.
  2. Publikujesz post lub rolkę na Instagramie albo TikToku i dodajesz relację na Instagramie lub Facebooku.
  3. Zgłaszasz link do publikacji specjalnym przyciskiem, który widzisz po zalogowaniu na trnd.
  4. Wypełniasz ankietę podsumowującą. Platforma udostępni ją dwa tygodnie przed końcem projektu, czyli około 1 listopada 2026 roku, i da Ci znać mailem.

Jak oznaczyć post o słoiczkach?

Najważniejsze jest oznaczenie reklamy. Opis zaczynasz od #współpracareklamowa i @hipp.polska, żeby każdy od razu widział, że to współpraca, a na końcu dodajesz #rodzicewybierajahipp i #trnd. W relacjach oznaczenie musi się pojawić na każdym kafelku. W poście albo relacji napisz też, że testujesz produkty w projekcie @trnd_polska.

Marka daje listę rzeczy, które mają się pojawić w opisie, ale samą opinię piszesz po swojemu. Zasady trnd dopuszczają krytykę, więc jeśli maluch odwróci głowę od dyni, nie musisz udawać zachwytu.

Zdjęcia bez kartonu, innych marek i AI

Samo zdjęcie paczki nie wystarczy, więc pokaż na przykład malucha przy jedzeniu. Karton od kuriera, wypełniacz i produkty innych marek zostawiasz poza kadrem. Zdjęć i filmów zrobionych przez AI nie wolno publikować, a w opisie zamiast „organic” czy „organiczny” piszesz „BIO” albo „ekologiczny”.

Rozmazanych i ciemnych zdjęć też lepiej nie wrzucać, więc przetrzyj obiektyw i ustaw się przy oknie. Za złamanie tych zasad trnd może wykluczyć Cię z projektu.

Kiedy test słoiczków HiPP się opłaca?

Nic nie kupujesz i nic nie płacisz, więc kosztem jest Twój czas: zdjęcie, post, relacja, raport i ankieta. Moim zdaniem to dobry układ, jeśli i tak pokazujesz codzienność z dzieckiem na Instagramie lub TikToku, a maluch właśnie zaczyna jeść coś poza mlekiem. Zestaw od 4. do 6. miesiąca trafia wtedy dokładnie w etap pierwszych łyżeczek.

Na Twoim miejscu nie zakładałbym profilu w mediach społecznościowych tylko po to, żeby dostać jeden zestaw słoiczków. Jeśli z kolei nie chcesz pokazywać dziecka w sieci, zdjęcia malucha przy jedzeniu są w wytycznych propozycją, a nie wymogiem.

Kiedy ruszy kolejna edycja testowania HiPP BIO?

HiPP ani trnd nie zapowiedziały kolejnej edycji. Historia projektu jest jednak dość regularna: obecna odsłona to dziesiąta od września 2022 roku, a w 2026 roku testy na trnd startowały już trzy razy.

Edycja na trndStartKoniecMiejsca
IV edycja22.04.202415.07.20241000
V edycja17.10.202408.01.20251000
VI edycja17.04.202504.07.2025500
VII edycja11.09.202524.11.2025500
Słoiczki02.02.202629.04.2026500
Słoiczki i tubki19.05.202610.08.2026500
Słoiczki (obecna)21.09.202615.11.2026500

Od 2025 roku każda edycja ma 500 miejsc, czyli o połowę mniej niż w 2024 roku. W obecnej edycji od startu projektu do powitania wybranych uczestników minęło niecałe trzy tygodnie, więc na zgłoszenie jest mało czasu. Dlatego konto załóż wcześniej. Platforma wysyła zarejestrowanym osobom maile z zaproszeniami do nowych projektów, więc nie musisz codziennie sprawdzać strony.

Jeśli nie chcesz czekać, sprawdź testowanie kaszek Nestlé bez cukru albo poszukaj innych darmowych próbek dla dzieci w kategorii Darmowe próbki.

Najczęstsze pytania o darmowe próbki HiPP

Na koniec zebrałem krótkie odpowiedzi na pytania o próbki mleka, paczkę powitalną, koszty testu i udział bez Instagrama. Jeśli szukasz innych produktów tej marki niż słoiczki, zacznij od dwóch pierwszych.

Jak zamówić bezpłatne próbki mleka HiPP?

Bezpłatne mleko HiPP 2 BIO COMBIOTIK rozdaje sam producent w testach na swojej stronie. Organizował je już trzy razy, ostatnio w 2026 roku. Teraz nabór jest zamknięty. Jeśli chcesz zdążyć na kolejny test, gdy HiPP go ogłosi, załóż konto w Klubie mojego Maluszka i co jakiś czas zaglądaj do zakładki Testy produktów na hipp.pl.

Czy HiPP wysyła darmową paczkę powitalną?

Obecnie nie, bo HiPP na razie wstrzymał paczki powitalne Klubu mojego Maluszka. Rejestracja i tak się przydaje, bo klubowicze mogą brać udział w konkursach z nagrodami i zgłaszać się do testów. Jeśli zależy Ci na paczce z próbkami dla malucha, sprawdź też, jak działa Niebieskie Pudełko.

Czy test HiPP BIO na trnd jest płatny?

Nie. Rejestracja na trnd i udział w projektach są bezpłatne. Nie dostajesz za to pieniędzy, bo udział w projektach trnd nie jest pracą. Produktów z testu nie możesz też odsprzedać.

Czy można wziąć udział bez Instagrama i TikToka?

Nie. Główne zadanie w projekcie to publikacja na Instagramie albo TikToku, a relacja na Facebooku jest tylko dodatkiem do posta. Bez konta w jednym z tych dwóch miejsc nie wykonasz zadań, za które dostajesz zestaw.

Jeśli masz małe dziecko i publikujesz na Instagramie lub TikToku, załóż konto na trnd i zajrzyj na stronę projektu HiPP BIO słoiczki. Nawet jeśli w tej edycji nie złapiesz się na listę, konto przyda się przy kolejnych projektach trnd.

Udostępnij ten artykuł:

Michał

Jestem Michał – autor i pomysłodawca bloga ofree.pl, miejsca stworzonego dla osób, które chcą oszczędzać i wyciągać jak najwięcej korzyści z promocji, cashbacków, programów lojalnościowych oraz darmowych próbek. Każdy poradnik, który tworzę, ma jeden cel: ułatwić czytelnikom codzienne korzystanie z okazji i pomóc im lepiej zarządzać domowym budżetem. Poza blogiem rozwijam swoje pasje związane z komputerami i projektowaniem stron internetowych. Lubię eksperymentować z muzyką, tworząc własne dźwięki i melodie. Wolny czas chętnie spędzam przy dobrym filmie lub serialu, a także w świecie gier video – szczególnie takich, które wciągają fabułą i pozwalają na emocjonującą rozgrywkę online.

Opublikuj komentarz