Loteria Cinkciarz do wygrania łącznie aż 500 tysięcy złotych

Loteria Cinkciarz

Użytkownicy serwisu Cinkciarz, wykonując transakcje walutowe, mają okazję do wygrania pieniędzy. Loteria Cinkciarz daje możliwość każdemu aktywnemu użytkownikowi serwisu wziąć udział w comiesięcznym losowaniu, w którym nagrodami są pokaźne sumy pieniędzy.

Loteria Cinkciarz co można wygrać?

W Loterii od Cinkciarz.pl do wygrania są nagrody pieniężne. Do wygrania łącznie jest aż 190 nagród pieniężnych o łącznej wartości 500 000 zł.

  • 5 x 500 zł i 5 x 1000 zł co miesiąc
  • 5 x 1000 zł i 5 x 3000 zł co 3 miesiące
  • 5 x 5000 zł i 5 x 6000 zł co pół roku
  • 5 x 20 000 zł i 5 x 24 000 zł w finale

Loteria będzie trwała aż rok czasu! Start loterii zaczął się 1 września 2021 roku, a wielki finał i zakończenie planowane jest na wrzesień 2022 roku. Nagrody będą losowane co miesiąc, 3 miesiące, pół roku i rok zależnie od wielkości sumy do wygrania.

Cinkciarz.pl co to za serwis?

Serwis Cinkciarz to jeden z najpopularniejszych na polskim rynku wirtualnych kantorów. Oferuje on karty wielowalutowe, wymianę walut, przekazy pieniężne, płatności, handel na rynku Forex oraz pożyczki wielowalutowe. Za pomocą Cinkciarza sprawdzisz kursy walut np. Funt, Dolar, Euro. Dodatkowo dzięki specjalnemu kalkulatorowi, który jest dostępny na stronie internetowej obliczysz ile zyskasz na sprzedaży lub kupnie walut.

Jak wziąć udział w loterii Cinkciarz?

Aby wziąć udział w losowaniu i mieć szansę na wygraną, musisz być aktywnym użytkownikiem serwisu Cinkciarz.pl. Wymieniaj waluty i zdobywaj punkty za każdą transakcję finansową, w której jedną z walut jest EUR, USD, GBP lub CHF. Pamiętaj 1 jednostka waluty to jeden punkt. W loterii mogą wziąć udział użytkownicy indywidualni oraz firmy. Aby zakwalifikować się do comiesięcznego losowania wystarczy zebrać 300 punktów lub 2000 pkt jeżeli bierzesz udział jako firma. Zdobywanie punktów regularnie każdego miesiąca uprawnia do losowania kwartalnego i półrocznego. Każdy zebrany los daje możliwość wzięcia udziału w losowaniu, które odbędzie się w wielki finał.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments