Revolut bonus za założenie konta – darmowe pieniądze lub plan premium

Revolut Bonus

Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem konta w banku Revolut, to teraz nadarza się doskonała okazja, ponieważ można zgarnąć bonus za założenie konta na start, w którym często znajdują się darmowe pieniądze w postaci 50 zł, 100 zł lub 200 zł oraz plany Revolut Premium gratis na 3 miesiące. To wszystko możesz otrzymać za darmo, jedyne co trzeba zrobić to założyć konto bankowe lub kartę Revolut.

Z tego artykułu dowiesz się jakie gratisy dla swoich użytkowników i klientów przygotował Revolut Bank za założenie konta. Dodatkowo dowiesz się jak odebrać darmowe pieniądze lub plany Plus, Premium, Metal i Ultra. Pamiętaj! Artykuł ten z czasem będzie rozbudowywany o nowe promocje Revolut dla nowych i stałych klientów banku, więc warto co jakiś czas zaglądać tu by dowiedzieć się więcej o nowych okazjach i bonusach.

Revolut bonus za założenie konta 2023 – subskrypcja planu premium za darmo na 3 miesiące!

W ostatnim czasie Revolut aby zachęcić nowych klientów do rejestracji w swojej aplikacji i stworzeniu konta daje w zamian atrakcyjne bonusy. Jednym z takich bonusów jest darmowy plan Premium na 3 miesiące dla nowych użytkowników, którzy otworzą konto Revolut przez link polecający. Pamiętaj! Z oferty i odebraniu darmowego okresu próbnego planu Premium mogą skorzystać tylko nowi użytkownicy, czyli osoby, które rejestrują się po raz pierwszy. Promocja trwa do 31 grudnia 2023 roku.

Jak odebrać darmowy okres próbny planu Revolut Premium?

  1. Aby odebrać darmowy bonus w postaci darmowego planu Premium na 3 miesiące, wejdź na stronę internetową Revolut poprzez link polecający, który uprawni ciebie do pozyskania bonusu. Następnie podaj swój numer telefonu, aby otrzymać link do pobrania aplikacji. Link zostanie przesłany w wiadomości SMS. Pamiętaj! Pobranie apki bezpośrednio ze sklepu Google Pay lub App Store nie pozwoli na skorzystanie z darmowego okresu próbnego i odebrania bonusu! W aplikacji przejdziesz cały proces zakładania konta oraz wymaganą weryfikację tożsamości.
  2. Uaktywnij swój plan Premium w aplikacji Revolut w ciągu 72 godzin od założenia konta. Z planu Premium będziesz mógł korzystać przez 3 miesiące od daty aktywacji.
  3. Skorzystaj z planu Premium w Revolut i ciesz się nim przez 3 miesiące! Pamiętaj! Zwróć szczególną uwagę na koszty i korzyści związane z planem Premium. Dokładnie przeczytaj regulamin promocji. Subskrypcję można bezpłatnie anulować w dowolnym momencie przed końcem okresu próbnego, jednak w takiej sytuacji może zostać pobrana opłata za wszelkie zamówione karty fizyczne oraz ich dostawę o ile taką zamówisz. Dodatkowo może zostać pobrana opłata za zmianę planu na niższy o ile zdecydujesz się przejść z planu Premium na plan Plus lub Standard.

Więcej o Revolut Bank.

Revolut to bank i aplikacja finansowa w jednym. Revolut zapewnia wszechstronny i łatwy dostęp do narzędzi finansowych pozwalających na oszczędności, inwestycje, wymianę walut oraz płatności w internecie i sklepach stacjonarnych za pomocą karty fizycznej lub mobilnie przy użyciu telefonu. Wcześniej zaczynał jako fintechowy startup, a aktualnie działa jako bank specjalistyczny założony na Litwie pod nazwą Revolut Bank UAB. Posiada on licencję Europejskiego Banku Centralnego i podlega nadzorowi Banku Litwy. W Polsce z Revoluta korzysta ponad 2,5 mln klientów co czyni go jednym z największych banków i aplikacji finansowych w jednym na naszym rynku.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments