Testuj za darmo telefony, kosmetyki, perfumy, zostań testerem

TestClub zostań testeremTrwa nowa edycja programu testowego o nazwie TestClub, jest to już 13 edycja w której może wziąć udział każdy i to zupełnie za darmo. Jeżeli więc jesteś zainteresowany testowaniem produktów takich jak: telefony, kosmetyki, urządzenia różnego typu, a nawet jedzenie, to weź udział w akcji.

TestClub 13 edycja jak wziąć udział?

Aby wziąć udział i zacząć testować za darmo urządzenia i inne produkty, należy wejść na stronę TestClub, a następnie wybrać produkt, który chcesz testować. Po wyborze produktu zgłoś się na testera, wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy.
Jest to darmowy program testujący dla każdego, kto chciałby testować produkty zupełnie za darmo.

Jakie produkty są do testowania w nowej edycji TestClub?

W tej edycji TestClub możesz za darmo przetestować telefony, smartfony i tablety takie jak: BlackBerry 9900, HTC One X, HTC Sensation, iPad 3 4G, iPhone 4S, Lenovo IdeaPad K1, Motorola Delfy+, Nokia 8800 Sapphire Arte, Nokia Lumia 800, Nokia N8, Nokia N9, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Tab 10.1, Sony Ericsson Xperia Neo V, czy Ericsson Xperia S.
Dodatkowo w programie są także inne produkty do testowania takie jak: Kosmetyki, buty, perfumy, aparaty cyfrowe i lustrzanki, jedzenie, odzież, a to wszystko od znanych i cenionych firm.
Udział w akcji jest darmowy i dla każdego, zostań testerem!

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
inka
inka
10 lat temu

U mnie jest trochę inaczej, wchodzę na stronę rekomenduj to wypełniam ankiety, trochę się udzielam i dostaje paczkę z produktami dopasowanymi do moich zainteresowań, które podałam podczas rejestracji.