Uber Eats kody promocyjne i zniżki na dostawę jedzenia

Uber Eats

Uber Eats działa w Polsce od kilku dobrych lat i staje się coraz popularniejszy, często oferuje on kody promocyjne i zniżki na darmowe dostawy jedzenia z takich lokali jak McDonalds, KFC, Burger King, a także wielu innych restauracji na całym świecie.

Uber Eats co to jest i na czym polega?

Uber Eats dostawy jedzenia

Uber Eats to serwis oraz aplikacja na smartfony z systemem android i iOS od Apple, dzięki którym można zamawiać jedzenie z dostawą do domu, pracy lub każdego innego miejsca, w którym obecnie się znajdujesz. W aplikacji znajdziesz ogromną ilość lokali gastronomicznych i restauracji Fast Food (np. McDonalds, KFC, Burger King, Pizza Hut). Dodatkowo ważnym aspektem jest to, że usługa trafiła do lokali, które nigdy wcześniej dostawy jedzenia nie oferowały. Zamawianie jedzenia jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z serwisu internetowego lub pobrać aplikację Uber Eats na swój smartfon, wybrać restaurację i zamówić jedzenie. Jeśli to pierwsze twoje zamówienie – należy wcześniej skonfigurować odpowiednie płatności i ustalić adres dostawy. Jeśli posiadasz już konto w Uber – będzie ono powiązane z tym samym kontem, z którego zamawiamy np. przejazdy. Ważna ciekawostka! Sama aplikacja Ubera w sklepie Google Play została pobrana już 100 milionów razy. Taka ilość pobrań pokazuje, że aplikacja jest bardzo popularna na całym świecie.

Aktualne kody promocyjne i zniżki na jedzenie do Uber Eats 2022

Kody promocyjne i zniżki na jedzenie Uber Eats

Tak jak inni dostawcy jedzenia np. Glovo lub Wolt. Uber też postanowił raczyć swoich użytkowników najróżniejszymi kodami zniżkowymi i promocjami na darmowe dostawy jedzenia. Vouchery, kody, zniżki oraz kupony rabatowe pojawiają się co jakiś czas. Na pewno stałą zniżką na dostawę jedzenia jest 25 zł dla nowych użytkowników, którzy zamówią jedzenie za pośrednictwem strony internetowej. Albo 30 zł dla nowych, którzy zamówią jedzenie poprzez aplikację mobilną Uber Eats. Często pojawiają się także czasowe kupony i kody zniżkowe dla obecnych i stałych klientów. Zaglądając tu regularnie, znajdziesz promocje na dostawy jedzenia dostępne w aplikacji, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze.

Lista kuponów rabatowych i kodów zniżkowych na jedzenie oraz dostawy za darmo 2022

Uber Eats kody zniżkowe

Uber Eats 40 zł zniżki na dwa pierwsze zamówienia

ofree22

Opis


Zniżka 40 zł do wykorzystania na dwa pierwsze zamówienia w Uber Eats (2 x 20 zł). Promocja ważna do 31.12.2022 tylko dla nowych użytkowników Uber Eats. Zniżka wynosi 20 zł na każde z dwóch pierwszych zamówień po użyciu kodu rabatowego. Min. wartość każdego zamówienia to 50 zł.
Uber Eats kody zniżkowe

Uber Eats 10 PLN zniżki w McDonalds

ofree22

Opis


10 PLN zniżki w McDonalds na zamówienie za min. 35 PLN poprzez Uber Eats.
Uber Eats kody zniżkowe

Uber Eats 25 PLN zniżki na pierwsze zamówienie

ofree22

Opis


Zamów jedzenie z kuponem na 25 PLN zniżki w Uber Eats. Minimalna wartość zamówienia to 50 PLN.
10 zł
Uber Eats kody zniżkowe
Kod Rabatowy
Uber Eats 10 PLN zniżki w McDonalds
10 PLN zniżki w McDonalds na zamówienie za min. 35 PLN poprzez Uber Eats.
10 PLN zniżki w McDonalds na zamówienie za min. 35 PLN poprzez Uber Eats. Schowaj
30 zł
Uber Eats kody zniżkowe
Promocja
Uber Eats 30 zł zniżki na pierwsze zamówienie w aplikacji mobilnej
Zamów pierwszy raz jedzenie w aplikacji mobilnej, a otrzymasz 30 zł zniżki w Uber Eats. Minimalna wartość...Pokaż więcej
Zamów pierwszy raz jedzenie w aplikacji mobilnej, a otrzymasz 30 zł zniżki w Uber Eats. Minimalna wartość zamówienia to 30 PLN. Schowaj
25 zł
Uber Eats kody zniżkowe
Kod Rabatowy
Uber Eats 25 PLN zniżki na pierwsze zamówienie
Zamów jedzenie z kuponem na 25 PLN zniżki w Uber Eats. Minimalna wartość zamówienia to 50 PLN.Pokaż więcej
Zamów jedzenie z kuponem na 25 PLN zniżki w Uber Eats. Minimalna wartość zamówienia to 50 PLN. Schowaj

Uber Eats płatności za dostawę jedzenia

Zamawiając jedzenie z dostawą do domu w aplikacji Uber Eats można płacić na wiele sposobów. Dużo osób nie wie, czy można płacić gotówką. Tutaj rozwiejemy wątpliwości i podamy możliwości uregulowania rachunku za dostawę. W Uber można dokonać płatności poprzez kartę debetową lub kredytową, PayPal, BLIK, Pay-By-Link oraz jest także możliwość płacenia gotówką. Gotówką możemy zapłacić bezpośrednio dla kuriera, który dostarczył nam posiłek lub w restauracji przy odbiorze osobistym.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments