1200 GB internetu za darmo w Play na kartę przez rok

1200 GB internetu za darmo w Play

Sieć Play zorganizowała promocję, w której daje 1200 GB internetu za darmo przez rok! Oferta promocyjna jest skierowana do osób, które korzystają sporo z internetu mobilnego i chciałyby otrzymywać dodatkowe 100 GB do wykorzystania przez 12 miesięcy.

Play na kartę 1200 GB internetu do wykorzystania za darmo!

Nowi, jak i obecni użytkownicy pakietów cyklicznych, oznaczonych jako 2x więcej GB po doładowaniu w aplikacji mogą skorzystać z promocji i zyskać dodatkowe 1200 GB internetu mobilnego na cały rok. Oferta promocyjna jest o tyle dobra, że cały dodatkowy pakiet został podzielony na części po 100 GB przez 12 miesięcy. Dzięki temu każdy użytkownik, który skorzysta z okazji będzie mógł bez problemu wykorzystać cały pakiet dodatkowego internetu bez problemu. Promocję można aktywować jedynie za pośrednictwem aplikacji Play24.

Jak odebrać darmowe GB internetu i włączyć usługę?

Aby skorzystać z promocji trzeba posiadać starter Play na kartę. W tym celu nowi użytkownicy są zmuszeni do zakupu startera, a ci którzy już korzystają z usług sieci komórkowej muszą jedynie aktywować pakiet. Aby aktywować pakiet i włączyć usługę, potrzebna jest najnowsza wersja aplikacji mobilnej Play24. W kolejnym kroku trzeba wejść do sekcji Dla Ciebie>Pakiety, kliknąć w promocyjny baner i odebrać bonusowe 100 GB. Usługa zadziała jedynie wtedy, jeśli posiadasz wykupiony jeden z pakietów cyklicznych za minimum 35 zł miesięcznie. Pamiętaj! Na wykorzystanie każdego z 12 pakietów internetu masz 30 dni, po tym czasie dodatkowe Gigabajty przepadną.

Pakiety biorące udział w akcji promocyjnej:

  • SOLO XL – rozmowy i SMS–y bez limitu oraz 40 GB za 35 zł
  • SOLO XXL – rozmowy i SMS–y bez limitu oraz 50 GB za 40 zł
  • 1000 minut na Ukrainę z rozmowami i SMS-ami w Polsce bez limitu
    oraz 30 GB za 35 zł

Jeśli korzystasz z Internetu na Kartę 2.0 w Play:

  • Miesiąc bez limitu GB – 200 GB z pełną prędkością za 50 zł

Odbierz 100 GB na start!

Kupując i aktywując nowy starter lub przenosząc numer do Play na kartę, można skorzystać z dodatkowego bonusu powitalnego. Bonus powitalny to dodatkowe 100 GB transferu danych. Pakiet jest przyznawany na 30 dni do jednorazowego wykorzystania. Aby go aktywować, musisz posiadać również aplikację Play24 i wejść w sekcję Dla ciebie>Pakiety>Internet.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments