Allegro Family sposób na tani Smart dla rodziny i znajomych

Allegro Family

Allegro Family sposób na dzielenie się Allegro Smart nawet dla 10 członków rodziny lub bliskich znajomych! Sposób na tańszy Smart czyli darmowe dostawy przy zakupach na Allegro.

Czym jest Allegro Family?

Allegro Family to specjalny program dla użytkowników największego w Polsce serwisu aukcyjnego. Program ten został stworzony z myślą o najbliższej rodzinie i daje możliwość dzielenia się usługą Smart. Czyli darmowymi dostawami kurierskimi oraz do paczkomatów InPost. Jednak z programu może korzystać każdy kto posiada konto na Allegro. Dzięki temu można dzielić się Smartem tak jak w przypadku konta na popularnym serwisie Netflix i płacić mniej za usługę Smart lub mieć ją zupełnie za darmo dzięki uprzejmości rodziny bądź znajomych.

Jak działa Allegro Family?

Działanie usługi jest bardzo proste! Jeden z członków rodziny lub znajomych zaprasza maksymalnie jeszcze 9 osób do specjalnej grupy Familijnej. Ważne aby organizator grupy Family miał wykupioną usługę Smart. Po dodaniu max 9 osób do grupy, organizator może podzielić się bezpłatnie lub odpłatnie usługą Smart, czyli darmowymi dostawami z Allegro do paczkomatów InPost oraz dostawami kurierskimi. Dodatkowo organizator zarządza grupą i może dokonywać zakupów na prośbę członków grupy. Zaś sami członkowie, którzy przynależą do grupy mogą korzystać z wspólnej usługi Smart. Usługa Smart w tedy jest podzielona na maksymalnie 10 osób. Użytkownik grupy może poprosić organizatora o zakupy w jego imieniu. Posiada oddzielne konto oraz ma własną historię zakupów. Czyli po prostu, by dołączyć do grupy trzeba mieć własne aktywne konto w serwisie aukcyjnym.

Gdzie tu korzyść i gdzie tanie Allegro Smart?

Matematyka jest prosta! Jeżeli do grupy dołączy maksymalnie 9 użytkowników nie licząc organizatora grupy, to mamy 10 osób. Organizator może podzielić cenę usługi na 10 osób w zależności od wykupionego abonamentu. Przypomnijmy, że jeden miesiąc usługi Smart kosztuje 10,99 zł, a usługa na 12 miesięcy to koszt 49 zł. Więc jak podzielimy koszt usługi na 12 miesięcy przez 10 osób to wychodzi nam 4,90 zł za rok na osobę. Jest to ułamek ceny rocznej subskrypcji. Oczywiście organizator grupy może podzielić się usługą Allegro Smart za darmo, wszystko zależy od tego jak się członkowie grupy dogadają. Pamiętaj czym więcej członków w grupie tym tańsza usługa darmowych przesyłek.

Czy to się opłaca i czy warto?

Korzystanie z grupy Family jest bardzo opłacalne dla użytkowników. Daje to spore korzyści podczas zakupów przez internet. Jeżeli dużo zamawiamy i korzystamy z paczkomatów InPost, odbioru w punktach Żabka, punktów odbioru UPS, Orlen, kiosków Ruch czy samej Poczty Polskiej, to z pewnością nic nie tracimy. Zyskuje na tym klient, ponieważ koszt dostawy jest minimalny, a w niektórych przypadkach nawet darmowy.

Dodatkowo polecamy też korzystanie z aukcji, które są dostępne z monetami. Dzięki monetom użytkownicy otrzymują dodatkowe zniżki na zakupy. Więcej na temat monet dowiesz się tu Allegro Monety program lojalnościowy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments