Allegro Pay zakupy na raty zero dla posiadaczy konta Smart

Allegro

Platforma handlowa Allegro wprowadziła swój własny system płatności Allegro Pay, dzięki którym można też robić zakupy na raty zero procent szybko i sprawnie. Klienci, którzy posiadają konto Smart w serwisie Allegro teraz mają możliwość wzięcia 3 rat 0% i późniejszej spłaty.

Co to jest i jak działa Allegro Pay?

Allegro Pay to wewnętrzny system płatności stworzony przez portal handlowy Allegro. Dzięki temu systemowi płatności można robić zakupy w serwisie aukcyjnym, a zapłacić dopiero za miesiąc. Dodatkowo osoby, które posiadają aktywne konto Smart mają możliwość kupowania na raty 0% do trzech miesięcy. Kupujesz teraz, a płacisz, kiedy jest Ci wygodnie. Wystarczy, że wartość twoich zakupów razem z kosztem dostawy to minimum 30 zł, ale nie więcej niż kwota twoich środków dostępnych w Allegro Pay. Robiąc zakupy masz możliwość spłaty należności w ciągu 30 dni lub dzielisz płatność na 3, 5, 10 lub nawet 20 miesięcznych rat. Usługa ta jest darmowa i dostępna dla każdego użytkownika serwisu, wystarczy jedynie ją aktywować w panelu klienta.

Jak aktywować Allegro Pay?

To bardzo proste! Aby aktywować Allegro Pay wystarczy wejść w sekcję aktywacji systemu płatności w panelu klienta lub skorzystać z tego linka: Aktywuj Allegro Pay. W kolejnym kroku należy wypełnić krótki wniosek, który pozwoli potwierdzić twoją tożsamość. Allegro może poprosić cie o uwierzytelnienie danych. Po tych czynnościach serwis przyzna tobie kwotę od 500 zł do nawet 4200 zł na zakupy w Allegro.

Zakupy na raty Zero w Allegro Pay!

Allegro Pay zakupy na raty zero

Jeżeli posiadasz konto na Allegro i masz aktywną usługę Smart, to możesz kupować na raty Zero. Raty 0% są dostępne tylko w opcji spłaty do 3 rat. Tutaj możesz sprawdzić i dowiedzieć się jak aktywować Allegro Smart za darmo na 3 miesiące. Jeżeli chcesz rozłożyć zakup na większą ilość rat, to nałożone zostanie oprocentowanie RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania) w zależności od polityki serwisu Allegro. Więc pamiętaj! Darmowe raty w Allegro bez mieszania w to banków mają użytkownicy Smarta i to jedynie do 3 rat.

Od jakiej kwoty przyznawane są raty na zakupy w Allegro Pay?

Wybierz Allegro Pay jako metodę płatności i zaznacz opcję spłaty – w zależności od Twoich potrzeb i wartości zakupów. Kupujesz raz i płacisz później jednorazowo w ciągu 30 dni dla zakupów o wartości między 30 zł – 4200 zł. Raty za darmo dla Smart, dzielisz spłatę do 3 części na 3 miesiące dla zakupów od kwoty między 300 zł – 4200 zł. Raty z oprocentowaniem rozkładasz na więcej części w ciągu 5, 10 lub 20 miesięcy dla zakupów o wartości między 300 zł a 4200 zł. Kwotę należną spłacasz wygodnie w panelu klienta Allegro, a powiadomienia o kolejnych spłatach otrzymasz regularnie jak nadejdzie ich kolej. Zawsze też można sprawdzić harmonogram spłat w celu uzyskania wglądu do kiedy należy uiścić opłatę. Płacić w Allegro Pay można także w serwisie Allegro Lokalnie, o ile taką opcję udostępni sprzedający. Wszystko jest proste i czytelne nawet dla zwykłego laika.

Aktywuj Allegro Pay i odbierz 50 monet za darmo!

Allegro zorganizowało promocję, w której można odebrać za darmo 50 monet. Wystarczy aktywować system płatności Pay. Za aktywację otrzymasz 25 monet. Następnie, aby otrzymać kolejne 25 monet wystarczy dokonać transakcji używając systemu Pay w Allegro. Tu po prostu wystarczy zrobić zakupy i zapłacić przez Pay. Promocja trwa od 30.05.2022 do 12.06.2022 lub do wyczerpania puli 1 000 000 Monet promocyjnych. Na naszej stronie znajdziesz też inne promocje na monety w Allegro, dzięki którym obniżysz cenę swoich zakupów.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments