Allegro Smart za darmo, sprawdzone sposoby na start

Allegro Smart za darmo

Chciałbyś przetestować usługę Allegro Smart za darmo? Szukasz sposobu na darmowe dostawy kurierem i do paczkomatów InPost? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób otrzymać Allegro Smart na start oraz inne możliwe sposoby na darmowego kuriera.

Allegro Smart na start, 5 dostaw za darmo na 3 miesiące!

Najpopularniejszy i zarazem największy serwis aukcyjno-handlowy w Polsce, zorganizował specjalną promocję na 5 darmowych dostaw w ramach swojego programu Smart. Każdy nowy użytkownik oraz ci, którzy nie korzystali z promocji w dniach 01.03-31.07.2021 mogą uruchomić 5 dostaw za darmo na 3 miesiące. Aktywacja jest zupełnie darmowa dla każdego nowego użytkownika i użytkowników, którzy nie mają włączonej usługi Smart i Smart Student. Jest to dobry sposób na darmowe przetestowanie Allegro Smart.

Jak aktywować usługę 5 darmowych dostaw?

To bardzo proste! W panelu użytkownika znajdziesz opcję „Aktywuj Bezpłatnie” . Opcję należy kliknąć, zaakceptować regulamin usługi, a następnie cieszyć się darmowymi przesyłkami kurierskimi do domu i do paczkomatów. To wszystko nie kosztuje ciebie ani złotówki!

Allegro Smart Student nielimitowane darmowe dostawy kurierskie przez pół roku!

Allegro nie zapomniało o studentach. Wiadomo studia to spore koszta dla rodziców, ale także i samych studentów. Dlatego serwis aukcyjny wychodzi studentom naprzeciw. Promocja jest bardzo atrakcyjna, ponieważ można otrzymać pół roku nielimitowanych darmowych dostaw. Dodatkowo Allegro dla studentów zorganizowało liczne zniżki i promocje, z których można bez przeszkód korzystać. Usługę na największej platformie sprzedażowej w Polsce można testować przez 6 miesięcy zupełnie za darmo. Wystarczy jedynie ją aktywować.

Jak włączyć usługę dla studentów?

Aby uruchomić usługę dla studentów, należy włączyć ją w panelu klienta. W następnym kroku trzeba udowodnić, że jest się studentem. W tym celu potrzeba zrobić zdjęcie legitymacji lub podać maila w domenie swojej uczelni. Otworzyć maila z potwierdzeniem aktywacji usługi i cieszyć się darmowymi przesyłkami kurierskimi oraz dostawami do paczkomatów dla studentów.

Allegro Smart dla rodziny nawet do 10 osób!

Aby jeszcze bardziej zredukować koszta za dostawy kurierskie i do paczkomatów, użytkownicy mogą aktywować usługę Allegro Family. W tej usłudze można dodać do 10 członków rodziny lub znajomych, którzy będą mogli korzystać z Allegro Smart Family za darmo. Dodatkowo w usłudze dla rodziny dostępne są także inne bonusy, o których więcej dowiesz się z artykułu Allegro Family sposób na tani Smart dla rodziny i znajomych.

Darmowe zwroty w każdej wersji usługi Smart!

W każdej wersji usługi Allegro Smart przysługują darmowe zwroty paczek. Jeżeli zakupisz coś przez platformę zakupową i produkt nie spodoba ci się lub nie będzie spełniał twoich oczekiwań, mając aktywną usługę możesz dokonać darmowego zwrotu towaru. Zwroty można robić przez Allegro One Box lub Allegro One Punkt, paczkomaty, punkty odbioru lub przesyłki kurierskie. Wszystko zależy od tego jaki wybraliśmy wcześniej sposób dostawy towaru.

Jaka jest cena po okresie próbnym usługi na darmowe przesyłki i zwroty?

Po zakończeniu okresu próbnego i przetestowaniu wyżej wymienionych usług platformy sprzedażowej na darmowe dostawy i zwroty, zależnie od wybranej opcji jest inna cena za miesiąc lub rok usługi. Po zakończeniu promocji na 5 darmowych dostaw dla klientów, cena za miesiąc wynosi 10,99 zł lub za cały rok 49 zł. Jeżeli chodzi zaś o promocję dla studentów, to po zakończonych darmowych 6 miesiącach cena usługi wynosi 39 zł za 12 miesięcy. Oczywiście każdy klient serwisu sprzedażowego może dobrowolnie zrezygnować z opłat cyklicznych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Antek
Antek
2 lat temu

Dobra promocja dla nowych! Warto skorzystać z pewnością z darmowych dostaw na allegro zwłaszcza w tedy gdy ma się w planach większe zakupy.