Amazon Prime Video za darmo testuj przez 30 dni

Amazon Prime Video za darmo

Szukasz w jaki sposób oglądać Amazon Prime Video za darmo? Nie wiesz, czy warto skorzystać z usług nowego gracza na polskim rynku VOD? Nie wiesz jaka jest cena Video Amazon w Polsce? Jeżeli tak, to z tego artykułu dowiesz się, jak uzyskać darmowy dostęp do serwisu streamingowego, czy warto z niego korzystać oraz ile wynosi cena subskrypcji.

Amazon Prime Video Polska za darmo okres próbny na subskrypcję!

Video Amazon jako nieliczny z wielu serwisów streamingowych, które oferują filmy i seriale na życzenie, zaoferował swoim użytkownikom darmowy okres próbny na testowanie usługi. Netflix ani HBO Max niestety nie oferują domyślnie po rejestracji okresu próbnego swoim nowym użytkownikom. A trzeba przyznać, że te serwisy są dużo popularniejsze i mają więcej do zaoferowania, jeśli chodzi o liczbę i różnorodność produkcji. Jednak przejdźmy do rzeczy. Amazon Prime Video jest stosunkowo nowym graczem na polskim rynku rozrywki, a co za tym idzie, każdy ma możliwość przetestować usługę za darmo. Czas okresu próbnego to 30 dni od daty rejestracji konta na platformie VOD. Jednak, aby skorzystać z darmowej subskrypcji na 30 dni, użytkownicy muszą dodać kartę debetową lub kredytową do swojego konta. Po upływie 30 dni testu usługi zostanie ona automatycznie przedłużona o kolejny miesiąc. Jeżeli zaś użytkownik stwierdzi, że usługa nie jest dla niego lub nie chce za nią płacić, to można ją bezproblemowo wyłączyć. Wystarczy, wejść w zakładkę „Twój Prime” i wybrać opcję „Anuluj subskrypcję”.

Jaka jest cena Video Amazon w Polsce po okresie próbnym?

Jeżeli chodzi o cenę usług VOD w Polsce, to jest ona bardzo atrakcyjna. Do wyboru mamy dwie opcje. Można wybrać abonament miesięczny, który wynosi 10,99 zł lub abonament roczny w cenie 49 zł.

Amazon Prime cena

Jak widać po zakończeniu testowania najbardziej opłacalne jest wybranie subskrypcji na cały rok z opłatą 49 zł. Cena w porównaniu do innych platform tego typu, jak np. HBO Max, Netflix, Canal+ Online, Viaplay lub naszych rodzimych TVN Player, Polsat Box Go prezentuje się bardzo korzystnie.

Jak dzielić konto oraz jaka jest ilość obsługiwanych urządzeń jednocześnie?

Amazon Video pozwala swoim użytkownikom na dzielenie kont. Każdy kto używa lub używał Netflixa na pewno spotkał się z tą możliwością. Na platformie Jeffa Bezosa można podzielić się kontem nawet z sześcioma osobami. Czyli 1 profil główny a kolejne 5 to profile dodatkowe. W ten sposób można obniżyć cenę subskrypcji do minimum. Dodatkowo platforma pozwala na obsługę jednocześnie do trzech różnych urządzeń. Czyli maksymalnie w tym samym czasie filmy i seriale mogą oglądać tylko 3 osoby. Dostęp do swojego konta można uzyskać poprzez telewizory ze Smart TV oraz systemem Android i Google TV, na telefonach z systemem Android i iOS, poprzez aplikację mobilną. Dodatkowo aplikacje Amazona są dostępne też na konsolach nowej generacji PS5, Xbox Series S i Xbox Series X.

Jakie filmy i seriale warto koniecznie obejrzeć na Amazon Prime Video Polska?

Podczas korzystania z okresu próbnego, a być może później z płatnej subskrypcji warto obejrzeć następujące filmy i seriale.

Lista najlepszych według mnie produkcji z ostatnich lat:

 • Wszystkie stare noże.
 • Wojna o Jutro.
 • Poziom mistrza.
 • Droga bez powrotu. Geneza.
 • Scott – nasz człowiek.
 • Pewnej nocy w Miami.
 • Dźwięk metalu.
 • Kolejny film o Boracie.
 • Boże Ciało.
 • Sekretne życie zwierzaków domowych 2.
 • Na Noże.
 • Suspiria.
 • I tak cię kocham.
 • Ex Machina.
 • W samą porę.

Należy pamiętać, że to tylko część filmów i seriali, które warto obejrzeć. Dodatkowo oferta produkcji na polskim rynku może się różnić od zagranicznej. Możliwe, że niektóre produkcje filmowe są niedostępne w naszym kraju.

Czy warto wypróbować nową platformę VOD?

Moim zdaniem jako fan dobrych filmów i seriali zdecydowanie warto zainteresować się nową platformą VOD od Amazona. Szczególnie na uwagę zasługuje tu darmowy okres próbny, dzięki któremu można przetestować usługę w zupełności za darmo. Następnie zdecydować czy wykupić płatną subskrypcję na platformie. Należy pamiętać, że jako nowy serwis Amazon Prime Video może mieć sporo filmów bez lektora, ale za to na pewno nie zabraknie produkcji z polskimi napisami. Dodatkowo sama cena rocznego abonamentu strasznie kusi, ponieważ jest to znacznie taniej od konkurencyjnych platform tego typu.

Jeżeli jesteś fanem kina, to zapraszam ciebie również do zaglądnięcia i przekonania się jak można oglądać HBO Max za darmo lub jak oglądać TVN Player za darmo. Znajdziesz tam sprawdzone sposoby na darmowy dostęp do usług streamingowych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments