Booking.com Genius program lojalnościowy – zniżki na noclegi

Booking.com

Genius to program lojalnościowy stworzony przez serwis Booking.com z przeznaczeniem dla turystów, podróżników i osób chcących wynająć tani nocleg w dobrych hotelach na całym świecie. Z tego artykułu dowiesz się, jak dołączyć do programu oraz jakie zniżki i rabaty czekają na stałych użytkowników serwisu.

Genius Booking.com co to jest?

Booking.com Genius program lojalnościowy

A więc od początku! Genius od serwisu Booking.com to doskonały program lojalnościowy. Został on stworzony z myślą o osobach, które często korzystają z portalu w celu rezerwacji hoteli, noclegów, lotów, taksówek lotniskowych oraz wszelakich atrakcji dotyczących podróży i wycieczek. Dzięki temu użytkownicy portalu z rezerwacjami zakwaterowania mają możliwość otrzymania zniżek i rabatów nawet do 390000 obiektów uczestniczących w programie na całym świecie.

Booking.com jak dołączyć do programu lojalnościowego Genius?

Aby przystąpić do programu Genius w serwisie z rezerwacjami Booking, wystarczy posiadać w nim konto użytkownika. Jeżeli nie posiadasz takiego konta, możesz je stworzyć poprzez rejestrację. Rejestracja w serwisie nie jest skomplikowana, a daje dużo plusów. Po utworzeniu konta użytkownika automatycznie zostaniesz przypisany do systemu lojalnościowego Booking, w którym to na start otrzymasz pierwszy poziom oraz dostaniesz 10% zniżki na rezerwacje hoteli i noclegów na całym świecie.

Booking.com Genius program lojalnościowy – poziomy (levele) nagród podróżniczych

W programie Genius dostępne są poziomy (levele), które są przyznawane za starz i ilość rezerwacji hoteli, noclegów, lotów czy taksówek lotniczych. Czym więcej transakcji zrealizowanych za pośrednictwem portalu, tym wyższy poziom w programie Genius. Poziomów w programie dostępnych jest aż 3 i każdy z nich oferuje większą ilość nagród podróżniczych oraz większe zniżki na rezerwacje np. hotelu i noclegu nad morzem.

Genius Poziom 1 (Level) co oferuje?

W poziomie pierwszym użytkownik serwisu Booking.com otrzymuje jedynie 10% zniżki na noclegi i rezerwacje hoteli oraz innych usług dostępnych w systemie lojalnościowym. Aby wspiąć się na wyższy poziom trzeba zrealizować 5 pobytów do 09 maja 2024 roku.

Genius Poziom 2 (Level) co daje?

Przynależność do poziomu drugiego daje większą, bo aż 15% zniżkę na zabukowanie hotelu, noclegu czy też lotu. Dodatkowo w poziomie drugim oferowane są bezpłatne śniadania, które są dostępne w wybranych obiektach oraz bezpłatne podwyższenia kategorii pokoju, automatycznie stosowane do wybranych pobytów.

Genius Poziom 3 (Level) jakie są możliwości?

Poziom trzeci daje wszystko to co w pozostałych dwóch poziomach, z tym że samej zniżki jest 20% na buking noclegów, hoteli oraz lotów i taxi. Dodatkowo bardzo ważną opcją, która jest dostępna z poziomu 3, jest priorytetowe wsparcie. Użytkownicy uzyskają bezpośredni dostęp do agenta, z którym będą mogli nawiązać kontakt online na żywo, aby omówić lub zmodyfikować dowolną rezerwację.

Jak rozpoznać oferty hoteli i noclegów biorących udział w programie Booking Genius?

Wszystkie oferty biorące udział w programie lojalnościowym Booking są specjalnie oznaczone. Obiekty biorące udział w programie rozpoznasz po niebieskim logo Genius.

ikona Genius w Booking

Wszystkie zniżki i nagrody są automatycznie uwzględniane w trakcie rezerwacji – a Ty nie musisz nic robić. Na całym świecie jest ponad 390 tysięcy obiektów uczestniczących w programie. W ofercie są tylko starannie wyselekcjonowane hotele i noclegi, które muszą oferować min. 1 opcję w niższej cenie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments