Canal Plus Online telewizja przez internet i VOD w promocji

Canal Plus Online

Serwis Canal Plus Online wprowadził promocję dla nowych klientów. Teraz pierwszy miesiąc telewizji przez internet oraz pakietu filmów i seriali VOD (wideo na życzenie) otrzymasz za 20 zł. Dodatkowo Canal+ Online z Netflix w pakiecie to jedyne 40 zł.

Promocja na telewizję przez internet oraz VOD, Netflix i HBO GO w pakietach premium Canal Plus Online!

Promocja Canal+ ma zachęcić szczególnie nowe osoby, które chciałyby przetestować usługi serwisu z filmami i serialami na życzenie oraz programami TV online. Teraz przy rejestracji konta w serwisie Canal+ Online, użytkownicy otrzymają zniżkę na pierwszy miesiąc korzystania z usługi. Promocja dotyczy pakietu podstawowego oraz pozostałych pakietów usług, które można dołączyć dodatkowo do pakietu podstawowego.

Canal Plus Online logo VOD i TV online taniej!
Canal+, Netflix i HBO GO w pakiecie za 50 zł pierwszy miesiąc
Promocja
Promocja Canal Plus Online! Pierwszy miesiąc usługi Canal+, Netflix, HBO GO, Eleven Sports oraz telewizji przez internet taniej nawet o -55% ceny.

Canal+ Online cena pakietu podstawowego i z pakietami dodatkowymi łącznie

Ceny dzięki promocji są znacznie obniżone. Przypominamy, iż ceny promocyjne obowiązują tylko przez jeden miesiąc od zakupienia usługi. A już w drugim miesiącu cena wraca do normy wedle cennika Canal Plus.

Ceny pakietów po zniżce prezentują się następująco:

  • Pakiet podstawowy – SERIALE ORYGINALNE CANAL+, FILMY, SPORT, DOKUMENTY I PROGRAMY LIFESTYLE DOSTĘPNE ONLINE cena z rabatem to 20 zł. Cena bez zniżki to 45 zł.
  • Pakiet podstawowy + Netflix w planie Standard w promocji 40 zł, a bez zniżki 65 zł.
  • Pakiet podstawowy + HBO GO ze zniżką to 30 zł, bez zniżki 55 zł.
  • Pakiet podstawowy + Netflix w planie Standard oraz HBO GO w promocji na 1 miesiąc to 50 zł. Bez promocji ten sam pakiet kosztuje 75 zł.
  • Pakiet podstawowy + Eleven Sports kanały sportowe online razem ze zniżką to koszt 30 zł, a bez zniżki 55 zł.
  • Pakiet podstawowy + Fun & News – INFORMACJE, MUZYKA, BAJKI I PROGRAMY DLA DZIECI to koszt 40 zł z rabatem, a bez rabatu 65 zł.

Pamiętaj że pakiety można dobrowolnie łączyć i dobierać. Cena zależnie od dodanych pakietów do pakietu podstawowego może się różnić. Pakiety można sobie skonfigurować wedle upodobania i tego co mamy zamiar oglądać.

Bez abonamentu i umów – wszystko załatwisz przez internet!

Usługi Canal Plus Online nie wymagają podpisywania skomplikowanych umów i wiązania się nimi na okres 12 lub 24 miesięcy. Decydując się na usługi możesz z nich dobrowolnie zrezygnować w dowolnym czasie. Canal Plus Online opłaca się w podobny sposób jak najbardziej znane w Polsce serwisy VOD (Netflix, HBO GO, PLAYER TVN, Polsat BOX GO kiedyś IPLA TV).

Kanały telewizyjne przez internet za niewielką opłatą!

Jeżeli szukasz telewizji przez internet, to serwis Canal Plus Online daje dość sporą ilość programów telewizyjnych, które można oglądać przez internet w niewielkiej cenie.

Kanały w pakiecie podstawowym to:

KANAŁY SERIALOWO-FILMOWE: CANAL+ PREMIUM, CANAL+ FILM, CANAL+ SERIALE, CANAL+ FAMILY, Ale kino+, NOVELAS+.

KANAŁY SPORTOWE: CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, CANAL+ SPORT 3, CANAL+ SPORT 4, CANAL+ NOW, nSPORT+.

KANAŁY DOKUMENTALNE: CANAL+ DOKUMENT, Planete+.

KANAŁY LIFESTYLOWE: CANAL+ KUCHNIA, CANAL+ DOMO HD.

KANAŁY DZIECIĘCE: MiniMini+, teleTOON+.

Dodatkowo jeżeli do pakietu podstawowego dodasz pakiet z HBO GO to otrzymasz też kanały telewizyjne: HBO HD, HBO 2 oraz HBO 3. Jeżeli do pakietu podstawowego dodasz pakiet usług Eleven Sports to otrzymasz też kanały sportowe: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4.

Więcej o Canal Plus Online

Canal Plus Online to kolejny serwis internetowy VOD, który daje możliwość swoim użytkownikom oglądania tysięcy filmów i seriali na życzenie. Dodatkowo strona umożliwia oglądanie telewizji przez internet, a to wszystko w dość przystępnych cenach. Jeżeli szukasz telewizji internetowej w niskiej cenie to pakiety Canal Plus są dla ciebie. Dodatkowo telewizję internetową można łączyć z filmami i serialami dostępnymi w VOD, które możesz oglądać zawsze, ile i kiedy chcesz. Wszystko w jednym: Netflix, HBO GO, Eleven Sports, Canal+.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

Szkoda, że promocja tylko na 1 miesiąc bo cena atrakcyjna za cały pakiet netflix, hbo go plus programy telewizyjne online.

Wiesław
Wiesław
Reply to  Marcin
2 lat temu

Promocja ma zachęcić do korzystania z usług. w sumie mieć HBO, Netflix i Canal+ oraz elewen sports w jednym pakiecie i płacić raz za wszystko to też wygoda.