Castorama „Moja kuchnia marzeń” konkurs – wygraj vouchery

Castorama

Ruszył konkurs internetowy Castorama „Moja kuchnia marzeń”, w którym można wygrać vouchery na zakupy o wartości nawet 10000 zł. Jeżeli masz w planach remont mieszkania lub domu, to możesz spróbować swoich sił w konkursie i wygrać.

Castorama konkurs 2022 „Moja kuchnia marzeń” jak wziąć udział?

konkurs Castorama "Moja kuchnia marzeń"

Aby wziąć udział w konkursie Castoramy należy odpowiedzieć na pytanie: „Jak wygląda kuchnia Twoich marzeń?” . Prawidłowe zgłoszenie, biorące udział w konkursie, powinno składać się ze zdjęcia kuchni oraz krótkiego opisu informującego, w jaki sposób chcesz odmienić swoją kuchnię. Żeby nadesłać swoje zgłoszenie do konkursu, wystarczy opublikować zdjęcie własnej kuchni wraz z opisem, jak chcesz ją odmienić na profilu Castorama Polska na Facebooku. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wyłonione trzy prace, które Castorama Polska nagrodzi voucherami. W konkursie liczy się kreatywność i dobry pomysł na remonty.

Wygraj vouchery na zakupy do Castoramy!

W konkursie Castorama „Moja kuchnia marzeń” do wygrania są vouchery podarunkowe o wartości 10, 5 oraz 2 tysięcy złotych. Dodatkowo zdobywca nagrody głównej otrzyma wyjątkowy projekt kuchni przygotowany przez architekta Castorama Polska, Jakuba Kłęczka.

Nagrody dostępne do wygrania w konkursie:

  • 1 miejsce: Voucher na zakupy w Castoramie 10 000 złotych
  • 2 miejsce: Voucher na zakupy w Castoramie 5 000 złotych
  • 3 miejsce: Voucher na zakupy w Castoramie 2 000 złotych
  • Dodatkowe nagrody: 5x Voucher od 50 do 200 zł za aktywność podczas webinaru.

Konkurs został zorganizowany przez MADE IN PR Sp z o.o na zlecenie Castorama Polska Sp z o.o. Zabawa trwa do dnia 5.06.22 do godz. 23:59. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą.

O firmie Castorama

Castorama to sieć handlowa sklepów budowlano-remontowych. Sieć sklepów należy do spółki Kingfisher, która pochodzi z Francji. Sieć sklepów budowlano-remontowych założono w 1969 roku przez Christiana Duboisa. W 1998 roku w wyniku porozumienia z angielską siecią B&Q Castorama stała się trzecim co do wielkości światowym dystrybutorem artykułów budowlano-remontowych. W sklepach znajdziemy dosłownie wszystko czego potrzeba do budowy i remontu domów oraz mieszkań.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments