Cetaphil darmowe próbki dermokosmetyków – zobacz jak przetestować

Cetaphil dermokosmetyki

Marka Cetaphil co jakiś czas udostępnia darmowe próbki dermokosmetyków do przetestowania. Z tego wpisu dowiesz się w jaki sposób możesz odebrać bezpłatne próbki i testować kremy do twarzy, balsamy, pianki do mycia twarzy, dermoprotektory i inne dermokosmetyki firmy Cetaphil. Dodatkowo dowiesz się jak brać udział w przeróżnych promocjach, akcjach specjalnych i konkursach w których możesz otrzymać za darmo kosmetyki Cetaphil.

Darmowe próbki dermokosmetyków Cetaphil – testuj kremy balsamy i inne kosmetyki bezpłatnie!

Cetaphil co jakiś czas umożliwia przetestowanie swoich kosmetyków za darmo. W tym celu do zainteresowanych osób przesyła darmowe próbki kosmetyków i dermokosmetyków zupełnie bezpłatnie. Jednak, by takie próbki otrzymać nie wystarczy przeszukiwać internet w ich poszukiwaniu, ponieważ akcje promocyjne z próbkami do testowania są sporadyczne i nie każdy ma do nich dostęp. Jednak istnieje szansa by wypróbować kosmetyki za darmo i zdecydować się na późniejszy ich zakup. Często firma decyduje się na różnego rodzaju współpracę z różnymi drogeriami i aptekami, w których to można pozyskać darmowe próbki Cetaphil podczas robienia zakupów. Dodatkowo podczas zakupów przez internet w takich drogeriach i aptekach jak Hebe, Super-Pharm, DOZ, Gemini, Notino w ramach współpracy są dodawane próbki kosmetyków Cetaphil gratis. Przeważnie znajdują się one w paczkach z zakupami, które dostarcza kurier. Niestety drogeria Rossmann nie posiada tych dermokosmetyków w swojej ofercie. Kolejnym sposobem na otrzymanie bezpłatnych próbek kosmetyków jest zapisanie się w newsletterze na stronie promocyjnej firmy. Newsletter znacznie ułatwia zdobycie kosmetyków do testowania, udziału w różnego rodzaju promocjach, konkursach oraz akcjach specjalnych dla subskrybentów.

Newsletter Cetaphil – zapisz się by otrzymywać darmowe próbki kosmetyków!

Każda osoba, która postanowi subskrybować darmowy newsletter marki Cetaphil, otrzyma możliwość testowania darmowych próbek kosmetyków. Subskrybenci będą mieć możliwość odebrania próbek gratis co jakiś czas podczas specjalnych akcji promocyjnych. Informacje o takich akcjach specjalnych, każdy z subskrybujących newsletter otrzyma na swoją skrzynkę e-mail. Wystarczy tylko postępować zgodnie z instrukcjami, które zostaną przesłane w wiadomości e-mail przez firmę kosmetyczną. Jest to doskonały sposób na bezpośrednie informacje dotyczące promocji kosmetyków do testowania oraz w jakich dniach można przetestować próbki za darmo. Aby zapisać się do newslettera, wystarczy przejść na stronę marki kosmetycznej. W następnym kroku należy podać swój adres e-mail i zaakceptować subskrypcję.

Jakie próbki kosmetyków można przetestować za darmo?

Cetaphil darmowe próbki

Producent kosmetyków Cetaphil od czasu do czasu daje możliwość przetestowania darmowych próbek takich dermokosmetyków jak:

  • Emulsja micelarna do mycia.
  • Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała.
  • Ultra krem intensywnie nawilżający.
  • Lipoaktywny krem nawilżający.
  • Cetaphil pro oil control i pianka do mycia twarzy.
  • Cetaphil spf 50.

Kosmetyki do testów zmieniają się w zależności od oferty firmy. Należy śledzić uważnie newsletter oraz polecamy odwiedzać co jakiś czas nasz wpis, ponieważ wpis ten z czasem będzie aktualizowany o nowe możliwości pozyskania próbek dermokosmetyków. Zapraszam też do pozostawienia po sobie komentarza na temat kosmetyków tej marki. Opinie użytkowników zazwyczaj są bardzo pomocne w wyborze produktów do pielęgnacji skóry. Jeżeli korzystałeś / aś już z próbek tej marki kosmetycznej wcześniej, to także komentarz jest mile widziany.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments