Darmowe próbki podpasek Platinum od Always

Always

W internecie jest dostępna promocja firmy Procter & Gamble, w której to można zgłosić się po darmowe próbki podpasek Platinum marki Always. Akcja promocyjna jest skierowana do kobiet, które chciałyby przetestować podpaski za darmo.

Jak otrzymać darmowe próbki podpasek Always Platinum?

Tak jak wyżej, darmowe próbki podpasek dotyczą linii Always Platinum. Aby otrzymać próbki za darmo należy przejść na dedykowaną stronę internetową. Poniżej tego wpisu znajdziesz link do strony, z której będzie można zamówić je bezpłatnie. Jeżeli nie posiadasz konta w serwisie everydayme.pl, należy je wcześniej założyć i zalogować się. Rejestracja jest w pełni darmowa. W kolejnym kroku wypełnij formularz podając dane do wysyłki i oczekuj przesyłki z darmowymi podpaskami Always Platinum do testowania. Jednak przed wypełnieniem formularza wysyłkowego, zostaniesz poproszona o wypełnienie krótkiej ankiety lub wzięcia udziału w prostym quizie. Ankieta i quiz będą dotyczyć oczywiście podpasek. Zamówiona paczka powinna dojść pocztą w ciągu 3-4 tygodni od zgłoszenia się. Dostawa jest całkowicie darmowa. W zestawie znajdują się 2 podpaski Always Platinum w rozmiarze normal. Próbki można zamawiać za darmo do 30 czerwca 2022 r. Pula darmowych próbek to 55 000 sztuk.

Czym cechują się podpaski Always Platinum?

Always Platinum darmowe próbki podpasek

Według producenta podpaski są jeszcze wygodniejsze i zapewniają większą ochronę w porównaniu do Always Ultra. Posiadają 5 obszarów komfortu, dzięki którym kobiety powinny czuć jedynie ochronę. Na tych 5 obszarów komfortu składają się:

  • Skrzydełka ComfortLock (w rozmiarach na dzień), które są jedwabiste w dotyku.
  • System 3D LeakGuard, pomagający zapobiegać przeciekaniu.
  • Technologia neutralizująca zapachy OdourLock.
  • Soft&Fit kształt podpaski, dopasowujący się do ciała.
  • 1000 mikropoduszeczek dla dodatkowej miękkości.

Więcej o marce Always

Always to jedna z wielu marek, którą posiada producent środków higieny osobistej i kosmetyków Procter & Gamble. Marka została wprowadzona na rynek w 1983 roku i związana jest z materiałami higienicznymi dedykowanymi wyłącznie kobietom. W innych krajach podpaski Always można znaleźć także pod nazwą Whisper. Jest to chyba najbardziej znana marka jeśli chodzi o produkty intymne dla kobiet na świecie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments