Darmowe próbki Swiffer i Fairy testuj zestaw do usuwania kurzu

Swiffer

W ostatnim czasie producent produktów Swiffer i Fairy rozdaje darmowe próbki. Próbkami są darmowe zestawy do usuwania kurzu oraz kapsułki do zmywarki. Teraz każdy może wypróbować produkty do sprzątania i czyszczenia od firmy Procter & Gamble za darmo.

Jak otrzymać darmowe próbki Swiffer i Fairy?

W ramach akcji promocyjnej Swiffer i Fairy możesz za darmo przetestować zestawy do usuwania kurzu. Jednak, aby otrzymać darmową próbkę należy przejść na dedykowaną stronę, zalogować się na swoje konto lub w przypadku braku konta – zarejestrować się i wypełnić formularz zamówienia. W formularzu trzeba podać swój adres do wysyłki – imię, nazwisko oraz numer telefonu. Przesyłka zostanie wysłana w ciągu 2-3 tygodni od czasu wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Jakie produkty Swiffer i Fairy można testować za darmo?

Do darmowego testowania firma Procter & Gamble wysyła bezpłatne próbki zestawów do usuwania kurzu w postaci miotełki Swiffer oraz kapsułki do zmywarek Fairy. W zamówionej paczce powinny znajdować się produkty:

  • Swiffer Duster Zestaw do usuwania kurzu (1 rączka + 1 miotełka do kurzu)
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Tabletki do zmywarki (3 tabletki)
Zestaw testowy darmowych próbek Swiffer i Fairy

Chodzą słuchy, że miotełki Swiffer bardzo dobrze zbierają i przyciągają kurz, włosy, alergeny roztoczy, psów oraz kotów. Dzięki tysiącom puszystych włókien o unikalnej budowie dostosowują swój kształt w taki sposób, by dotrzeć do wszystkich zakamarków i pomóc Ci pozbyć się kurzu i włosów z praktycznie każdej powierzchni. Zaś kapsułki do zmywarki All In One Fairy Platinum Plus zapewniają doskonałą czystość naczyń oraz sprawiają, że nagromadzony z czasem osad zostaje usunięty, przywracając pierwotny blask. Dodatkowo tabletki do zmywarek Fairy wyróżniają się systemem mycia wstępnego. Dzięki temu wyręczają cię z wykonywania tej czynności.

O firmie Procter & Gamble

Procter & Gamble zostało założone w 1837 roku, zatrudnia około 118 tysięcy osób i jest jednym z największych producentów środków higieny osobistej i kosmetyków na świecie. Bardziej znane marki tego producenta to Ambi Pur, Ariel, Braun, Gillette, Pampers czy też Always. Zapewne każdy chociaż raz w życiu zetknął się z produktami tego producenta, a wielu zapewne ich używa na co dzień.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments