GoWork.pl konkurs dla absolwentów – „Praca dziś i za 50 lat”

GoWork.pl

Serwis GoWork.pl, który zajmuje się rynkiem pracy i ofertami pracy organizuje konkurs dla absolwentów szkół średnich w 2022 roku. Teraz każdy absolwent szkoły średniej może wziąć udział w konkursie i wygrać wartościowe nagrody w postaci tabletu i voucherów do Empiku.

GoWork.pl konkurs dla absolwentów 2022 – jak wziąć udział?

GoWork.pl konkurs dla absolwentów 2022

Konkurs internetowy GoWork został stworzony dla osób kreatywnych, które to pokażą w ciekawy sposób swoją wizję dzisiejszego rynku pracy oraz jego zmian za 50 lat. Osoba zainteresowana konkursem „Praca dziś i za 50 lat” musi zaprezentować swój pomysł w formie 1-2 zdjęć (dziś i za 50 lat później) lub nakręcić krótki film, który przedstawi wizję wybranego zawodu dziś i jak będzie on wykonywany za 50 lat. Wszystkie swoje wykonane zdjęcia lub filmiki należy wysyłać na adres email: konkurs.gowork@gowork.pl. Swoje prace można wysyłać do 30.06.2022 roku. Spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane 3 osoby, które przedstawiły swoją wizję zawodów dziś i za 50 lat w najlepszy sposób. Prace muszą być ciekawe z kreatywnym pomysłem. W konkursie mogą brać udział osoby, które uzyskają status absolwenta szkoły ponadpodstawowej w 2022 roku.

Jakie nagrody w konkursie dla absolwentów GoWork można wygrać?

W konkursie wyłonionych zostanie 3 osoby, które to pokazały w najlepszy i najciekawszy sposób wizję rynku pracy dziś i za 50 lat. Zwycięzcy po wyłonieniu przez komisję otrzymają wartościowe nagrody.

Do wygrania są:

I miejsce – tablet + voucher Empik o wartości 350 zł + upominki GoWork.

II miejsce – voucher do Empiku o wartości 250 zł + upominki GoWork.

III miejsce – voucher do Empiku o wartości 150 zł + upominki GoWork.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i o trybie odbioru Nagrody poprzez
wiadomość email wysłaną na adres, z którego wpłynęło zgłoszenie. Koszty doręczenia Nagród pokrywa Organizator konkursu.

Więcej o GoWork.pl

GoWork.pl to polski serwis pracy z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się on ofertami pracy, pośrednictwem pracy, a także znajdziesz w nim dużo opinii o pracodawcach i firmach, które oferują zatrudnienie na polskim i zagranicznym rynku. Według badania Megapanel PBI/Gemius portal jest jednym z największych serwisów pracy w Polsce.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments