Karta Sephora White, Black, Gold sposób na tańsze zakupy

Karta Sephora Gold

Perfumeria Sephora jakiś czas temu udostępniła swój program lojalnościowy, w którym dostępna jest karta klubowa dla swoich klientów. W ofercie programu dostępne są trzy karty White, Black oraz Gold.

Czym jest karta Sephora i o co chodzi w programie lojalnościowym?

Karta a dokładnie trzy karty Sephora dostępne są w specjalnym programie lojalnościowym dla klientów. Klienci, którzy robią często zakupy w perfumerii, mogą zaoszczędzić w prosty sposób. Posiadacz karty Sephora podczas zakupów zbiera punkty, które może wymienić na zniżki i rabaty. Program działa podobnie do wcześniejszych opisywanych tu ofert innych drogerii. Po zebraniu wystarczającej liczby punktów, każdy klient ma możliwość zrobienia tańszych zakupów.

Jak zbierać punkty w perfumerii?

Zbieranie punktów jest bardzo proste. Klienci podczas zakupów za dowolną kwotę okazując kartę otrzymują dodatkowe punkty, które się sumują. Każdy 1 punkt to wydane 1 zł na zakupach w drogerii. Aby wymienić punkty na zniżki i rabaty należy zebrać tych punktów 650. Po wymianie punktów otrzymasz 10% zniżki na zakupy dowolnych produktów. Opisywany tu przykład dotyczy Karty White, czyli najniższego poziomu. Umożliwia ona niewielkie zniżki na zakupy kosmetyków itp. Rodzajów kart jest trzy White, Black oraz Gold i z każdym z tych trzech kolorów, zaczynając od białej a kończąc na złotej, klienci otrzymują większe rabaty i upominki od perfumerii.

White, Black, Gold o co w tym chodzi i jak to ugryźć?

White została już wcześniej opisana, daje ona niewielkie zniżki na zakupy w Sephora.

Black to karta umożliwiająca zakupy z większymi rabatami i zniżkami oraz spotkania i konsultacje z markami twoich ulubionych kosmetyków. Dodatkowo otrzymujesz specjalne dni VIP gdzie kosmetyki, perfumy i inne produkty dostępne są w obniżonej o 20% cenie. Te zniżki są tylko dla posiadaczy kart Black oraz członków klubu zakupowego.

Gold, karta dla najwytrwalszych klientów, którzy kupują bardzo dużo w perfumerii Sephora. Daje ona największe zniżki, prezenty, ekskluzywne promocje i oferty rabatowe. Dzięki niej możesz wybrać prezent urodzinowy w postaci produktów (Kosmetyki, Perfumy) o maksymalnej wartości 150 zł. Prezent otrzymasz za darmo na adres do wysyłki. Gold daje także indywidualną obsługę, która jest na twoje życzenie w dowolnym salonie Sephora oraz zawsze darmową dostawę zakupów.

Jak założyć kartę stałego klienta Sephora?

Aby zdobyć kartę klienta trzeba udać się do drogerii i poprosić o nią konsultanta. Najlepiej zrobić to przy zakupach, wtedy klient otrzyma kartę białą. Taką kartę trzeba także podpiąć pod konto na stronie perfumerii. W tym celu należy stworzyć konto klienta na stronie internetowej oraz podać 13-sto cyfrowy kod z karty. Ilość punktów zebranych przy zakupach sprawdzisz na koncie klienta online.
Karta ma możliwość rozbudowy o czarną i złotą wersję. Aby zdobyć czarną wersję, trzeba zrobić minimum 4 transakcje lub mieć zebrane 650 punktów na karcie White. Po spełnieniu tego minimum, należy zgłosić za pomocą strony internetowej i panelu klienta chęć posiadania wersji Black. Czarna karta zostanie wysłana na adres do wysyłki klienta.
Ze złotą wersją jest podobnie, jedyne co trzeba zrobić więcej to robić zakupy rocznie za minimum 6500 punktów. Wydaje się to ogromną liczbą, ale jeżeli ma się zaufane osoby w rodzinie czy też przyjaciół, zebranie takiej liczby punktów jest bardzo proste. Po spełnieniu tego minimum karta złota także zostanie wysłana na adres klienta podany w panelu klienta na stronie internetowej drogerii.

Posiadanie jednej z trzech wersji kart do perfumerii jest opłacalne. Częste zakupy przeradzają się w zniżki, a zniżki to oszczędność pieniędzy, które można przeznaczyć na kolejne zakupy.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments