Loteria Blikomania – odbierz darmowe ebooki od Blik

Blik

Wystartowała loteria Blikomania 2023 organizowana przez firmę Polski Standard Płatności, która jest operatorem systemu płatności Blik. Do zdobycia jest nagroda gwarantowana w postaci darmowych ebooków oraz nagrody pieniężne dla uczestników loterii Blika.

Loteria Blikomania 2023 co to jest?

Jak sama nazwa wskazuje, Blikomania 2023 to specjalna loteria organizowana przez operatora systemu płatności Blik dla klientów 18 banków, które dostępne są w Polsce. Dzięki Loterii można zdobyć nagrodę gwarantowaną oraz wziąć udział w losowaniu nagród głównych, które są dość atrakcyjne i wartościowe. Zapewne zastanawiasz się, czy to nie ściema i oszustwo? My możemy zapewnić, że loteria Blika jest w 100% legalna i bezpieczna oraz nie jest organizowana po raz pierwszy. Pierwsza edycja Blikomanii miała swój początek już w roku 2021, gdzie do wygrania również były atrakcyjne nagrody, a sam konkurs cieszył się ogromną popularnością i popytem wśród posiadaczy wielu kont bankowych, które obsługują płatności Blik.

Jak wziąć udział w loterii i zarejestrować się w Blikomanii 2023?

Aby wziąć udział w loterii Blika, należy przejść na stronę internetową Blikomanii i dokonać rejestracji. Podczas rejestracji, wypełnij formularz i podaj niezbędne dane: numer telefonu, nazwę banku oraz e-mail. Po tych czynnościach wpłać za pomocą systemu Blik 1 zł na fundację Uniwersytet Dzieci. Po prawidłowej rejestracji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, a po pierwszym losowaniu w loterii Blik otrzymasz nagrodę gwarantowaną od partnera promocji Legimi.

Loteria Blikomania – nagrody gwarantowane oraz nagrody główne

Loteria Blikomania darmowe ebooki i nagrody pieniężne

W konkursie Blikomania każdy uczestnik po rejestracji i pierwszym losowaniu otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci darmowego ebooka lub audiobooka z kolekcji Legimi. Kod uprawniający do pobrania ebooka lub audiobooka każdy otrzyma na swoją skrzynkę e-mail. Jednak nagrody główne dostępne w loterii są o wiele ciekawsze i wartościowsze, więc warto brać udział w systematycznych losowaniach. Nagrodami głównymi w Blikomanii 2023 są 63 sztabki złota oraz 9450 czeków po 100 i 200 zł. Całkowita pula nagród to ponad 1,8 mln zł.

Blikomania – kiedy odbywa się losowanie nagród i do kiedy trwa akcja promocyjna?

W loterii Blikomania losowanie nagród odbywa się każdego dnia, zaś ostatnie losowanie odbędzie się 6 czerwca 2023 roku, wtedy też loteria zostanie zakończona. Więcej informacji na temat zasad konkursu Blik znajdziesz w regulaminie na oficjalnej stronie internetowej.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments