Orange Flex pakiety i kod promocyjny na miesiąc usługi za 1 zł

Orange Flex pakiety i kod promocyjny

Orange Flex to nowy plan komórkowy, który dostępny jest za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej. Dzięki aplikacji możesz wybierać elastyczne pakiety oraz skorzystać z kodu promocyjnego na pierwszy miesiąc usługi jedynie za 1 zł.

Orange Flex co to jest i na czym polega?

Sieć Orange wprowadziła do swojej oferty elastyczny plan komórkowy Flex, który daje klientowi wolną rękę w wyborze pakietów oraz dostosowania ceny rachunku do własnych potrzeb. Orange Flex to taryfa, w której klienci swobodnie każdego miesiąca mogą zmieniać pakiety internetu wedle własnych potrzeb. Flex łączy wygodę usługi abonamentowej i elastyczność ofert na kartę. Planem komórkowym zarządza się przez specjalną aplikację mobilną, w której można dostosowywać każdego miesiąca pakiety internetu mobilnego. Oczywiście same rozmowy i SMS-y są nielimitowane, więc pisać i rozmawiać możemy bez obaw o rachunek. Jedynie pakiety internetu wybieramy wedle własnego uznania i zapotrzebowania na GB. Dzięki aplikacji można każdego miesiąca wybierać jeden z czterech dostępnych planów komórkowych, a także włączać i wyłączać dodatkowe opcje, gdy tylko zechcesz. Co najważniejsze w Orange Flex nie łączymy się umową z operatorem, a z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie. Jest to dobra alternatywa dla osób, które często korzystają z internetu mobilnego oraz sporo rozmawiają i wysyłają SMS-y, a nie chcą łączyć się na długie miesiące umową.

Orange Flex jakie są dostępne pakiety do wyboru?

W nowym planie komórkowym mamy do wyboru aż 4 pakiety. Każdy z nich ma inną ilość dostępnych GB do wykorzystania i jest w innej cenie.

  • 15 GB internetu + 2,92 GB w roamingu UE w cenie 15 zł
  • 30 GB internetu + 3,51 Gb w roamingu w UE za 30 zł
  • 50 GB internetu mobilnego + 5,84 w roamingu w UE za 50 zł
  • 100 GB internetu mobilnego + 9,35 w roamingu w UE za 80 zł

Do każdego z powyższych pakietów użytkownicy otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y wliczone w cenę. Dodatkowo największy pakiet oferuje internet 5G na częstotliwości 2100 MHz #hello5G.

Kod promocyjny na 1 miesiąc usługi za 1 zł!

Aby otrzymać miesiąc usługi Orange Flex za przysłowiową złotówkę, wystarczy użyć specjalnego kodu rabatowego, który udostępnia dla klientów samo Orange. Kod promocyjny na miesiąc usługi za 1 zł to: FLEX. Kod należy wpisać w aplikacji mobilnej i aktywować dowolny plan komórkowy. Kod promocyjny działa z każdym wybranym planem nawet z tym największym, który posiada 100 GB internetu.

Podziel się GB ze swoimi znajomymi w ramach nowego planu!

W Orange Flex możesz także dzielić się gigabajtami ze swoimi najbliższymi znajomymi i rodziną. Podzielić się internetem możesz za pomocą aplikacji mobilnej, w której zrobisz praktycznie wszystko. To ty decydujesz ile chcesz podarować gigabajtów dla swojego bliskiego. Może to być 1 GB, 3 GB, a nawet 23 GB, wszystko zależy od posiadanego w danej chwili pakietu.

Jak aktywować Orange Flex lub przenieść numer telefonu do nowego planu?

Aby przejść do Orange Flex od innego operatora, wystarczy zlecić przeniesienie numeru na 120 dni przed zakończeniem swojej starej oferty abonamentowej. Jeżeli posiadasz już numer w Orange na abonament i chciałbyś dołączyć do Flex, możesz to zrobić jeśli zostało ci do końca umowy nie więcej niż 180 dni. Jednak żeby włączyć samo Orange Flex posiadając już np. numer na kartę wystarczy:

  • Pobrać aplikację mobilną na swój smartfon ze sklepu Google Play lub App Store.
  • Zalogować się do aplikacji za pomocą Facebooka, Google lub standardowo utworzyć konto podając adres E-mail.
  • Wybrać plan, który najbardziej ciebie interesuje.
  • Potwierdzić swoją tożsamość.

Aby potwierdzić swoją tożsamość wystarczy, że podasz swój numer PESEL jeżeli posiadasz już numer w Orange. W przeciwnym razie potrzebna będzie weryfikacja dowodu osobistego poprzez aplikację. W tym celu zrób skan dokumentu i zrób sobie selfie, a następnie dodaj do aplikacji, by Orange mogło potwierdzić twoją tożsamość.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments