SWEET.TV opinie, cena i dostęp za darmo – czy warto korzystać z usługi?

SWEET.TV

Serwis SWEET.TV to kolejna na polskim rynku platforma oferująca filmy i seriale oraz telewizję przez internet. Z tego artykułu dowiesz się jakie są opinie na temat platformy, jakie pakiety serwis VOD oferuje i jaka jest ich cena. Przyjrzymy się bliżej aplikacji na smartfony i sprawdzimy czy warto korzystać z usług streamingowych z telewizją online na platformie SWEET.TV.

SWEET.TV co to jest i jak działa?

SWEET.TV to platforma streamingowa, która umożliwia dostęp do szerokiego zakresu treści telewizyjnych i filmowych przez internet. Usługa ta jest dostępna na wielu urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach, telewizorach smart TV i komputerach. Dostęp do SWEET.TV jest płatny, ale platforma oferuje darmowy okres próbny, dzięki któremu można przetestować usługę. Dodatkowo na platformie znajdują się różne pakiety i plany subskrypcji, dzięki którym możesz zdecydować jakie kanały TV są ci potrzebne oraz ile chcesz płacić za dostęp. Serwis działa podobnie do innych platform streamingowych i co najważniejsze jest w 100% legalny. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do filmów i seriali na życzenie oraz dostęp do nawet 146 kanałów telewizji kablowej przez internet.

SWEET.TV za darmo przez pierwsze 7 lub 14 dni!

darmowy okres próbny SWEET.TV

Platforma streamingowa SWEET.TV oferuje dla nowych użytkowników możliwość przetestowania usługi za darmo. Teraz możesz skorzystać z darmowego dostępu próbnego przez pierwsze 7 lub 14 dni. Wszystko zależy od tego jaki pakiet w usłudze chcesz przetestować. Zaczynasz od pierwszych 7 dni subskrypcji za darmo, a po tych siedmiu dniach, przechodzisz na kolejne bezpłatne 14 dni subskrypcji. W sumie łącznie można wyrwać nawet 22 dni usługi gratis. Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego, możesz zdecydować, czy dalej chcesz subskrybować serwis SWEET.TV. Co najważniejsze! Do przetestowania darmowej usługi nie potrzeba podpinać karty debetowej lub kredytowej do konta klienta w aplikacji lub na stronie serwisu. Dzięki temu możesz wyrwać za free telewizję przez internet oraz masę filmów i seriali w jakości FullHD i 4K na życzenie.

Zobacz także: Jak oglądać polską telewizję przez internet za darmo?

Jak zrezygnować i anulować subskrypcję?

Jeżeli postanowisz podpiąć swoją kartę debetową lub kredytową, albo dodasz inny sposób płatności za subskrypcję i po jakimś czasie się rozmyślisz. To możesz łatwo i bez żadnych konsekwencji anulować i zrezygnować z abonamentu. To samo tyczy się użytkowników SWEET.TV, którzy korzystają lub korzystali z darmowej subskrypcji. Aby anulować i zrezygnować z subskrypcji wystarczy, że odepniesz swoją kartę debetową lub inny środek płatności od konta klienta. Dodatkowo możesz powiadomić serwis o rezygnacji z usług, dzięki specjalnej opcji rezygnacji z abonamentu. Wszystko znajdziesz w panelu klienta aplikacji lub na oficjalnej stronie SWEET.TV.

Pakiety i cena streamingu telewizji w SWEET.TV

W usłudze streamingu telewizji kablowej przez internet oraz wideo na życzenie VOD od SWEET.TV, znajdują się 3 pakiety (plany subskrypcji). Możesz wybrać jeden z trzech pakietów. W SWEET.TV dostępne są plany subskrypcji: Pakiet S, Pakiet M oraz Pakiet L. Wszystkie plany różnią się ceną. Najtańszym pakietem jest pakiet S, który kosztuje 22,90 PLN za miesiąc. Plan subskrypcji M kosztuje obecnie 45,90 PLN, a cena pakietu L wynosi 64,90 zł miesięcznie.

Jakie kanały TV oraz filmy otrzymasz dzięki subskrypcji pakietów?

Dzięki platformie SWEET.TV oraz pakietom, które można subskrybować, potencjalni użytkownicy otrzymają nawet do 146 kanałów telewizyjnych. Wszystko zależy jaki pakiet wybierzesz. Plan S oferuje 47 kanałów telewizyjnych. Najnowsze premiery Disney, Paramount i Sony. Plan M umożliwia oglądanie 111 kanałów TV kablowej i wszystko to co posiada pakiet S. Największy pakiet L daje dostęp do 146 kanałów telewizji kablowej przez internet oraz wszystko to co pozostałe dwa pakiety. W planie L mamy do dyspozycji filmy, seriale oraz kanały telewizyjne w jakości 4K.

Lista kanałów dostępna w pakietach

Poniżej znajdziesz częściową listę kanałów dostępnych do oglądania na platformie streamingowej SWEET.TV. Pełną listę kanałów telewizji satelitarnej dostępnej w usłudze znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej. Kanały TV jakie możesz oglądać w ramach pakietów to:

 • TV Puls HD
 • Puls 2 HD
 • Zoom TV HD
 • TVP 1 HD
 • TVP 2 HD
 • Polsat HD
 • TVN
 • TV4 HD
 • Kino Polska HD
 • TVN24
 • FOX HD
 • Paramount Network HD
 • National Geographic HD
 • HISTORY
 • HISTORY 2
 • Canal+ Sport

To jest tylko niewielka część listy kanałów dostępna w serwisie SWEET.TV. Pełną listę znajdziesz w aplikacji mobilnej lub na oficjalnej stronie internetowej platformy.

Aplikacja i opinie o usługach SWEET.TV

Platforma streamingowa SWEET.TV jest stosunkowo nowa na polskim rynku. Jednak już teraz liczba pobrań aplikacji w sklepie Google Play wynosi ponad 10 mln. Aplikacja ma ponad 143 tysiące ocen z czego średnia ocena to 3,9 na 5 gwiazdek. Jest to dość dobra ocena wśród nowych, jak i stałych użytkowników, którzy korzystają z aplikacji i usług SWEET.TV. Co do działania samej aplikacji nie można się przyczepić. Aplikacja mobilna na smartfony i tablety jest responsywna, działa szybko i nie zacina się. Dodatkowo firma, która jest odpowiedzialna za serwis i usługi, często wprowadza aktualizacje aplikacji. Dzięki temu każdy może liczyć na bezproblemowe działanie aplikacji. W aplikacji filmy i seriale można pobierać i oglądać offline na swoim urządzeniu. Dodatkowo można pauzować, przewijać oraz archiwizować programy TV do 7 dni od daty emisji.

Podsumowanie – czy warto spróbować i skorzystać z usługi?

SWEET.TV to platforma, która zdobywa coraz większą popularność na rynku telewizji internetowej z wielu powodów. Jej bogata biblioteka treści, dostępność na różnych urządzeniach, funkcje personalizacji i wysoka jakość obrazu i dźwięku sprawiają, że jest to atrakcyjna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się telewizją w nowoczesny i elastyczny sposób. Dodatkowo platforma oferuje darmowy okres próbny gdzie każdy może przetestować usługę bezpłatnie. Każdy więc ma szansę na sprawdzenie subskrypcji i może podjąć decyzję czy ta usługa jest dla niego. Jej elastyczność i różnorodność treści sprawiają, że jest to warty uwagi wybór dla wszystkich miłośników filmów i programów telewizyjnych.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments