Tidal darmowy okres próbny oraz promocje na subskrypcję

Tidal darmowy okres próbny i promocje

Tidal to zaraz po Spotify największy serwis streamingujący muzykę w Polsce, poniżej przeczytasz jak uzyskać darmową subskrypcję (Darmowy okres próbny) na czas 30 dni. Dodatkowo dowiesz się o największych i najkorzystniejszych promocjach, które są dostępne w internecie dla nowych i stałych użytkowników.

Darmowy okres próbny w Tidal!

Jeżeli chciałbyś przetestować usługę streamingującą Tidal, to możesz to zrobić zupełnie za darmo. Serwis daje możliwość dla każdego nowego użytkownika przetestowanie usługi na okres 30 dni. Darmowy okres próbny można uzyskać poprzez założenie konta w serwisie. Następnie należy wybrać odpowiedni dla siebie plan: HiFi, HiFi Plus lub pakiet Family, Student. Pamiętaj! Tidal za darmo działa jedynie przez 30 dni od daty założenia konta i dodania swojej karty debetowej lub kredytowej. Po darmowym okresie próbnym będą naliczane opłaty cykliczne według cennika dotyczącego wybranego planu lub pakietu. Każdy może zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji finansowych. Wystarczy w odpowiednim momencie zrezygnować z subskrypcji. Aby zrezygnować z subskrypcji, należy wyłączyć ją w panelu użytkownika.

Tidal ceny

Promocja subskrypcji pakietu HiFi Plus za 2 zł lub HiFi za 1 zł na 3 miesiące!

promocja Tidal pakiet HiFi Plus oraz HiFi

Serwis Tidal zorganizował promocję, która jest tylko dla nowych użytkowników. Promocja nosi nazwę „Rozpocznij z nami 2022 rok” Akcja promocyjna trwa do 01.02.2022 roku. Dzięki atrakcyjnej ofercie nowi użytkownicy mogą połączyć darmowy okres próbny z ofertą i zyskać 4 miesiące użytkowania platformy streamingującej w bardzo niskiej cenie. W promocji można zakupić pakiet na 3 miesiące HiFi Plus w cenie 2 zł lub pakiet HiFi za 1 zł, także na okres trzech miesięcy. Dodatkowo jako nowy użytkownik otrzymasz darmowy okres próbny co łącznie daje 4 miesiące usługi.

Tidal w abonamencie sieci Play!

Sieć Play zorganizowała promocję dla swoich klientów, którzy mają już kupiony abonament lub dopiero przymierzają się do zakupu usług u operatora. Każdy nowy lub stały klient Play może uruchomić subskrypcję Tidal za darmo na okres 3-ech miesięcy. Darmowa subskrypcja działa w usługach abonamentowych oraz prepaid i MIX. Aby uruchomić darmową subskrypcję na 3 miesiące należy posiadać abonament, ofertę MIX, telefon na kartę w sieci PLAY albo kupić usługę. Następnie aktywować Tidal w dowolnym momencie w aplikacji lub serwisie Play24. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie od jej aktywacji. Po upływie darmowego okresu zostanie naliczona opłata według cennika operatora.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments