Wielka loteria Carrefour: Wygraj karty podarunkowe i pieniądze na zakupy

Carrefour sklep

Sieć hipermarketów i supermarketów Carrefour zorganizowała loterię dla swoich klientów, Wielka loteria Carrefour daje możliwość wygrania kart podarunkowych i pieniędzy na zakupy. Teraz masz szansę na wygranie voucherów i gotówki, za którą bez problemu zrobisz zakupy. To niezwykła szansa na spełnienie swoich marzeń zakupowych i zapewnienie sobie wyjątkowych przeżyć w sklepie. Zasady są proste – wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie Carrefour i zarejestrować się na stronie loterii. Ta loteria to doskonała okazja, aby nie tylko zaspokoić swoje potrzeby zakupowe, ale także zdobyć dodatkowe środki na dalsze wydatki. Nie przegap tej szansy i weź udział w wielkiej loterii Carrefour już dziś!

Wielka loteria Carrefour 2023 jak dołączyć i wziąć udział w konkursie?

Wielka loteria Carrefour 2023

Ta Wielka Loteria Carrefour to wyjątkowa szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród. Jeśli chcesz wziąć udział, wystarczy spełnić kilka prostych kroków. Oto jak dołączyć i wziąć udział w Wielkiej Loterii Carrefour:

  1. Zrób zakupy za minimum 60 zł, następnie odbierz paragon i kupon loteryjny z kodem.
  2. Wypełnij formularz na stronie loteria.carrefour.pl i zachowaj zarejestrowany paragon oraz kupon loteryjny z kodem.
  3. Czekaj na informację w razie wygranej! Szczęśliwcy otrzymają ją w wiadomości SMS.

Pamiętaj! Kupon loteryjny z kodem otrzymasz razem z paragonem przy zakupach promocyjnych lub jeżeli zrobisz zakupy online, wtedy zostanie wysłany do ciebie e-mail. Dodatkowo kupon loteryjny zostanie dostarczony z paragonem po dostarczeniu zakupów do domu.

Co można wygrać w konkursie Carrefour i jakie są nagrody?

W konkursie i Wielkiej Loterii Carrefour do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród. Oto kilka przykładów:

  1. Codziennie do wygrania karty podarunkowe Carrefour o wartości 1000 zł. Losowań jest 30 każdego dnia.
  2. Co tydzień 3 losowania w których można wygrać nagrody w postaci bonów zakupowych i pieniędzy na zakupy. Wartość kart podarunkowych to 6000 PLN.
  3. Każdy klient, który robi zakupy przez aplikację mobilną „Mój Carrefour” będzie miał okazję wzięcia udziału w wielkim finale Wielkiej Loterii. Nagrody do zdobycia to 10000 PLN. Losowań w wielkim finale będzie aż 60.

Wskazówki, jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w Wielkiej loterii Carrefour?

Aby zwiększyć swoje szanse na wygranie kart podarunkowych do sklepów Carrefour oraz pieniędzy na zakupy, warto jest wiedzieć jak pomóc swojemu szczęściu. Tutaj dowiesz się jak zwiększyć szanse na wygraną i odebrać nawet nagrodę główną. Przede wszystkim im częściej robisz zakupy w Carrefour tym lepiej. Dodatkowo warto jest robić zakupy przez internet oraz za pomocą aplikacji i programu „Mój Carrefour” , ponieważ tylko wtedy masz szansę na wzięcie udziału w wielkim finale Wielkiej Loterii. Pamiętaj, czym więcej masz kuponów loteryjnych tym większa szansa, że to właśnie ty wygrasz w losowaniu. Po każdych zakupach zachowaj swój paragon i kupon z loterii, bo bez nich odebranie nagrody będzie niemożliwe, jeżeli to Ciebie wybiorą podczas losowania. Pamiętaj, że losowań jest bardzo dużo i jest duża szansa na wygranie kasy i kuponów podarunkowych na zakupy.

Zobacz także: Program lojalnościowy Mój Carrefour – aplikacja i Karta Seniora

Zasady i warunki konkursu oraz loterii Carrefour

Przed wzięciem udziału w konkursie i loterii Carrefour warto zapoznać się z regulaminem. Regulamin zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące uczestnictwa, zasad wyboru zwycięzców, nagród oraz innych istotnych szczegółów. Przeczytaj go uważnie, aby być dobrze poinformowanym i mieć pewność, że spełniasz wszystkie wymagania. Konkurs Wielkiej Loterii Carrefour trwa od 25.09.2023 do 31.10.2023 roku. Aby liczyć się w loterii Carrefour musisz mieć paragon i kupon loteryjny lub e-fakturę i e-mail z kodem promocyjnym. Wszyscy zwycięzcy będą wybierani drogą losowania. Organizatorem konkursu i loterii jest firma Smolar.pl, która współpracuje z siecią Carrefour. Nie przegap tej wyjątkowej okazji i weź udział w Wielkiej Loterii Carrefour już dziś! Wygraj atrakcyjne nagrody i spełnij swoje marzenia. Powodzenia!

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments