Bebiko darmowe próbki mleka i gadżety dla niemowląt

Bebiko Junior

Bebiko poszło w ślady popularnego Bebilona i stworzyło Bebiklub, dzięki któremu możesz odebrać darmowe próbki mleka dla niemowląt do testowania. Jeżeli jesteś młodą mamą lub dopiero spodziewasz się dziecka, to zapewne próbki mleka dla dzieci ciebie zainteresują.

Darmowe próbki mleka i gadżety dla niemowląt od Bebiko

Darmowe próbki mleka Bebiko dla niemowląt

Jeżeli jesteś młodą mamą i nie możesz karmić piersią lub poszukujesz mleka modyfikowanego jako uzupełnienia pokarmu naturalnego, to możesz skorzystać z Bebiklubu. Teraz rejestrując się w Bebiklub otrzymasz darmową próbkę mleka dla niemowląt do testowania. Oprócz bezpłatnej próbki mleka Bebiko 2 w darmowej paczce znajdziesz poradnik dla rodziców dzieci po 6. miesiącu życia oraz bezpłatną próbkę mleka Bebiko 1 z NutriFlor Pro+. Dodatkowo oprócz próbek po rejestracji w Bebiklubie, dostępne są zniżki na ubrania i gadżety dla dzieci oraz niemowlaków. Wszystkie zniżki i rabaty są w postaci kodów i wyświetlają się w profilu użytkownika klubu Bebiko. Zniżki i rabaty możesz wykorzystać w sklepach partnerskich Bebiklubu.

Czym jest mleko Bebiko?

Bebiko to mleko początkowe dla niemowląt, które można podawać już od urodzenia. W pierwszych miesiącach życia jedynym pokarmem niemowlęcia jest mleko. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczało wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju dziecka. Mleko matki jest najlepsze, ponieważ jest naturalne i dostarcza niemowlęciu wszystkiego czego potrzeba. Jednak zdarza się, że młoda mama nie może karmić piersią, wtedy jako zamiennik stosuje się mleko modyfikowane dla niemowląt. Taki preparat potrafi skutecznie zastąpić naturalne matczyne mleko z piersi. Jest ono w formie proszku, który rozpuszcza się w wodzie i podaje dzieciom jako pokarm.

Więcej o Bebiko

Bebiko to jeden z wiodących producentów produktów żywieniowych dla dzieci i niemowląt. Marka należy do firmy Nutricia, która od 1901 roku specjalizuje się w produkcji żywności dla dzieci. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak mleka modyfikowane Bebiko 2, Bebiko Junior 3, Bebiko Junior 4 oraz Bebiko Junior 5.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments