BebiProgram darmowy zestaw próbek dla niemowląt od Bebilon

Bebilon

Marka Bebilon przygotowała dla przyszłych rodziców darmowy zestaw próbek mleka modyfikowanego dla niemowląt w programie o nazwie BebiProgram. Jeżeli spodziewasz się dziecka lub w niedługim czasie zostaniesz mamą, to zarejestruj się w klubie dla rodziców BebiProgram od Bebilon i odbierz zestawy próbek za darmo oraz upominki dla dziecka.

Co to jest BebiProgram?

BebiProgram jest dokładnie tym samym co konkurencyjny Bebiklub, w którym Bebiko rozdaje darmowe próbki mleka. A zatem w skrócie, jest to program stworzony dla przyszłych rodziców, którzy spodziewają się dziecka i chcą przetestować darmowe próbki dla niemowląt Bebilon. Dodatkowo rejestrując się w programie można otrzymać darmowe porady dotyczące karmienia dziecka mlekiem modyfikowanym (mleko początkowe), a także uzyskać porady od ekspertów.

Odbierz darmowy zestaw próbek mleka dla niemowląt w BebiProgram od Bebilon!

BebiProgram darmowy zestaw próbek mleka dla niemowląt

Jeśli jako przyszła mama lub tata zarejestrujesz się w programie BebiProgram od Bebilon, to masz możliwość odebrania paczki powitalnej z próbkami dla noworodka za darmo. Po rejestracji otrzymasz w paczce darmowy zestaw próbek mleka Bebilon 2, Bebilon Profutura 1 lub Bebilon Profutura 2. Dodatkowo paczka będzie zawierać:

  • karty do zdjęć
  • darmowe etui w formie praktycznego pudełka na dokumenty
  • karty kontrastowe w formie książeczki
  • poduszka sensoryczna
  • śliniak dla dziecka z logo Bebilon
  • kocyk firmowany logo Bebilon
  • darmowa okładka na książeczkę zdrowia dziecka [nowość]
  • darmowa książeczka zdrowia dziecka
  • darmowy poradnik ekspertów dla rodziców

Aby otrzymać darmowy zestaw Bebilon wystarczy wypełnić krótki formularz do programu dla rodziców BebiProgram. Dodatkowo po rejestracji można brać udział w regularnie organizowanych konkursach, w których można zdobyć produkty i gadżety Bebilon.

Więcej o Bebilon

Bebilon to marka należąca do firmy Nutricia, która od 1901 roku specjalizuje się w produkcji żywności dla dzieci. W ofercie Bebilona znajdziesz mleka modyfikowane, początkowe dla dzieci i niemowląt. Firma słynie z takich produktów jak: Bebilon 1 Advance Pronutra, Bebilon 2 Advance Pronutra, Bebilon 3 Advance Pronutra, Bebilon PROfutura CESARBIOTIK, Bebilon Profutura 1, Bebilon Profutura 2, Bebilon Profutura 3, Bebilon Profutura 4.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments