Coca Cola loteria – wygraj darmowe gadżety [Konkurs]

Coca Cola loteria

Wystartowała loteria Coca Cola, w której można wygrać darmowe gadżety o sporej wartości pieniężnej. Dodatkowo w skład nagród wchodzi także darmowy dostęp do TVN Player Premium na 365 dni.

Loteria Coca Cola co to takiego i o co w tym chodzi?

Producent słynnego napoju Coca Cola zorganizował loterię dla swoich fanów. Konkurs polega na zbieraniu kodów i zgłaszaniu ich w specjalnej aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android, oraz na smartfony Apple z systemem iOS.

Akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów nagród, jednak nie później niż do 14 czerwca 2022 roku.

W promocji Coca Cola biorą udział opakowania napojów o pojemności 500 ml, 850 ml lub 1 litr. Opakowania są bezzwrotne i można je rozpoznać poprzez oznaczenie specjalną etykietą z nazwą Akcji Promocyjnej.

W konkursie biorą udział napoje Coca Cola oraz Coca Cola Zero. Pod każdą nakrętką oznakowanego Akcją Promocyjną opakowania napoju znajduje się kod literowo-cyfrowy, który należy podać w aplikacji mobilnej. Jeden kod to 1 punkt i jeden los w loterii. Zbierane monety spod kapsli można przeznaczyć na losy w loterii. Dodatkowo większą ilość punktów można uzbierać poprzez branie udziału w różnych grach logicznych dostępnych w aplikacji. Grając w gry można zdobyć 150 punktów za zwycięstwo i jedną monetę na loterię.

Aby wziąć udział w zabawie, należy pobrać aplikację na swój smartfon, zarejestrować konto i zbierać punkty oraz monety.

Jakie nagrody można wygrać w loterii „Skanuj i wygrywaj” oraz w konkursie „Przed Ekranem” ?

W konkursie tym można wygrać naprawdę wartościowe nagrody. Nagród jest dużo, a wygrać może każdy kto systematycznie będzie zbierał punkty i monety w aplikacji mobilnej.

Lista nagród w loterii jest następująca:

  • Telewizor Smart TV Philips 70 cali 4K UHD
  • Konsola Xbox Series S lub Xbox Series X
  • Okulary VR
  • Bezprzewodowe słuchawki
  • Maszyna do Popcornu + KeelClip
  • Bluzakoc
  • Kapcie z logiem Coke
  • Kupon do serwisu Player.pl z reklamami na 12 miesięcy
Coca Cola aplikacja Przed Ekranem Android
Screen z aplikacji „Przed Ekranem” .

Jak widać nagród jest sporo i są one wartościowe. Jeżeli kupujesz często słodkie napoje gazowane to warto skanować kody i wymieniać je na nagrody. Konkurs jest popularny w sieci, a sama aplikacja już ma ponad milion pobrań.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments