TVN Player testuj za darmo lub skorzystaj z promocji na pakiety

TVN Player za darmo testuj

Testuj TVN Player za darmo przez okres 30 dni lub skorzystaj z atrakcyjnych promocji na pakiety! Każdy kto miał styczność z platformami VOD wie co to jest TVN Player. Z poniższego artykułu dowiesz się jak uzyskać subskrypcję za darmo lub skorzystać z atrakcyjnych rabatów i zniżek na pakiety w Player.

Jak oglądać TVN Player za darmo?

Serwis wprowadził promocję dla nowych użytkowników, w której to każdy nowy użytkownik otrzyma dodatkowe 30 dni użytkowania platformy za darmo przy wykupieniu pakietu subskrypcji za kwotę 25 zł. Łącznie otrzymujesz aż 2 miesiące dostępu do usługi VOD.

AKTUALIZACJA na 31.12.2021 rok!

W obecnym czasie niestety promocja już nie obowiązuje o czym informujemy! Jednak są inne możliwości aby oglądać VOD Player za darmo.

Vouchery Player za darmo przepustką do oglądania VOD 2021/2022!

Vouchery TVN Player za darmo

Takie darmowe Vouchery można znaleźć w różnych miejscach! Często kupony można wygrać w przeróżnych konkursach internetowych, a także zdobyć od samej firmy TVN Digital S.A, która rozdaje je za darmo na przeróżne okazje. Vouchery dają dostęp do subskrypcji platformy na okres od 14 dni nawet do 3 miesięcy. Kupony posiadają specjalny kod, który należy wpisać na platformie.

Kupony na rok Player.pl od Coca Cola

Od jakiegoś czasu trwa akcja promocyjna Coca Cola, w której można zdobyć kupony i vouchery na rok abonamentu w serwisie VOD. Akcja trwa do 14 czerwca 2022 roku. Należy zainstalować odpowiednią aplikacje mobilną i skanować kody z pod zakrętek napojów Coca Cola. Szczegóły promocji Coca Cola.

TVN Player promocje na pakiety video na życzenie VOD!

Kolejnym sposobem ale już nie darmowym na uzyskanie w miarę tanio subskrypcji, na platformie Player są wszelakie promocje organizowane przez sam serwis jak i podmioty zewnętrzne. Obecna promocja, która jest dostępna w serwisie to pakiet z reklamami za 39 zł na 12 miesięcy. Jeżeli pojawią się jakieś atrakcyjne promocje dotyczące pakietów przygotowane przez serwis to na pewno o tym poinformujemy!

Więcej o platformie.

Player należy do koncernu medialnego Discovery, który posiada takie stacje telewizyjne jak TVN, METRO, TVN24, Food Network, TLC, HGTV, TVN Turbo, Discovery, TVN Style, TTV, TVN 7 i wiele innych. Na platformie VOD obejrzysz kanały telewizyjne, programy, filmy i seriale dostępne na życzenie od ręki. W systemie jest dużo produkcji i wszystkie z pod stajni TVN np.: „Brzydula” , „Chyłka Oskarżenie” , „Na Wspólnej” i wiele innych. Dodatkowo na platformie obejrzysz, na żywo transmisję ze skoków narciarskich mężczyzn w kanale Eurosport i wiele ciekawych programów dokumentalnych oraz przyrodniczych. Mówiąc krótko każdy znajdzie coś dla siebie.

Podziel się tym postem

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments